TODAY'S MATCHES
LEAGUE..:

       SPAIN LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ALCAñIZO-BLUE RAIN21/10/201420:00
NEVERLAND-VITOLATEAM21/10/201420:00
OROPESA-JOSé BRETóN CF21/10/201420:00
MOJITOS-R.C.F. CERVERA21/10/201420:00
EB0RA-YUNCOS CF21/10/201420:00
ZOMBISFUTBOLISTAS-LAS VEGAS BAR21/10/201420:00
AVAM C.F.-REAL AVILA C.F.21/10/201420:00
CAN ROURE-LIETOR C.F.21/10/201420:00
       SPAIN LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
FNATIC-DOS HERMANAS C.F21/10/201419:00
CALASPARRA F.C.-SAN JOSE FC21/10/201419:00
IBIZA-F.C ALIANZA LIMA21/10/201419:00
ENAJENADOS-PENETENAIKHOS21/10/201419:00
FERRANGASI FC-RESAKA F.C21/10/201419:00
REAL ZARAGOZA-ATLETICO NAVARRO21/10/201419:00
REAL MADRID 1987-CA_MARCOS21/10/201419:00
LOS ONUBENSES FC-EGEMONIA MERENGE21/10/201419:00
       SPAIN LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LADRAFC-AT. RADIACTIVO21/10/201418:00
ATAUN -UE.CELTIC21/10/201418:00
COMO CF-PAKETES FC21/10/201418:00
C.D. RONDA-CSKA BARCELONA 8121/10/201418:00
ELCHE CF1923-RAYO BUKANERO21/10/201418:00
ACEñA FC-NO PODEMOS21/10/201418:00
SUPERSAIYAN-SILENCIOCOJONES21/10/201418:00
NURD_89 F.C.-BELGRANITO FC21/10/201418:00
       POLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
MERIDA ATLETICO-MUCHACHADA NUI21/10/201420:00
CD ORDESANO-PHANTOM POP21/10/201420:00
F.C. TAURUS-BARNA PREMA F.C21/10/201420:00
PONTE OURENSE-F.C SILVA21/10/201420:00
TORRETAS7-CENTOLLINES21/10/201420:00
REAL NANITO46-CF VIEJAS GLORIAS21/10/201420:00
LATORES SPORT-SALA 10 A.D21/10/201420:00
MEMUARIUM-LESSUX21/10/201420:00
       POLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
STEAUA DE JANJARON-F.C.H21/10/201419:00
THE BOSCO-KING TEAM21/10/201419:00
NàSTIC DE TGN-ALDE ZAHARRA K.E.21/10/201419:00
QUEMEROS-AUPA ATHLETIC21/10/201419:00
DIQUESI-F.C POLSKA21/10/201419:00
BURBUX FC-BULLDOG ALGEIRAS21/10/201419:00
CANARIAS FC-WOLVES21/10/201419:00
ELECTRONIQUEROS-BRANDON GULLIER21/10/201419:00
       GERMANY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
SG_FC-DRAKO RUGA21/10/201420:00
DAFT PUNK-TEUTON FC21/10/201420:00
VALDEVAC CF-BORUSSIA VELBERT21/10/201420:00
SIRES-LAZ21/10/201420:00
CRISTIANO RONALDO -O VALADOURO21/10/201420:00
AANEBLA SD-PBC FUTBOL21/10/201420:00
JIJIJI-BORUSSIA FC21/10/201420:00
CORRALES TEAN-TRIVES F.C.21/10/201420:00
       GERMANY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
RAMIROFC-ALEAJACTAEST21/10/201419:00
STAR FC-TWIS21/10/201419:00
SALIDOS FC-AARONCHAMPION21/10/201419:00
REAL KILE-GLADIARORES10021/10/201419:00
RIOGORDO.C.F-SIMBAD21/10/201419:00
MRS.KRUJIDOR F.C-CASTELLON CD.21/10/201419:00
FC KUKUMUTXU-GUERREROS 2013 FC21/10/201419:00
F.C.CARTAGENA SAD-MOHITO021/10/201419:00
       GERMANY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
NEWTEAM83-LEVANTE UD21/10/201418:00
REALZAMESTA-CLAVIJOS21/10/201418:00
ROMPEMALLAS-PANQUESITOS21/10/201418:00
VALENCIACHE-LA RIBERA F.C.21/10/201418:00
AT MADRID CAMPEÓN-ADVANCE TEAM21/10/201418:00
VILLALASCABRASC.F.-MONACO FFC21/10/201418:00
ARACNIDOS SPORT-CEHEGINEROS21/10/201418:00
LOS CABECICUBOS-LORCA DV21/10/201418:00
       ITALY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
INTER DE MILAN-MONTIBIRILLOS21/10/201420:00
R.C.D.E.GUAYMEI-CARASDURAS21/10/201420:00
ASESINOS-LUKE DUBAI TEAM21/10/201420:00
SEVILLA CITY-FGFDS21/10/201420:00
ZARAGOZA1932-REUS TEAM21/10/201420:00
JCB4444-ATARAXIA21/10/201420:00
MISTER-SUPERSONICOS F.C.21/10/201420:00
AGUADULCE C.F-RCD MAMONAS 21/10/201420:00
       ITALY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
EL TEJO-BARCELONA VIP21/10/201419:00
ABULA-METATESIS21/10/201419:00
GIRANDO SABINA FC-F.C NORDLAND21/10/201419:00
KAWANEROS-AC PERRAMUS21/10/201419:00
GREMIO-ECHAME UN CABLE21/10/201419:00
FC SEVILLA FC-JOGOMIX21/10/201419:00
TIGRES C.D.-PERXAS21/10/201419:00
CRAZY TOWN F. C.-SEDAVI21/10/201419:00
       ITALY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ATH46-JUVENTUS DM21/10/201418:00
O. MARITIMA-REAL BETIS SAD21/10/201418:00
RåSUNDA IFK-MACCABI DE DORMIR21/10/201418:00
AT. CALAFATE-CRISTINAOPAKETE21/10/201418:00
RAWBERFUTBOLCLUB-MOBLAR21/10/201418:00
SEVILLA CF-LINARES DEPORTIVO21/10/201418:00
ARTABRIA-PROLOL21/10/201418:00
ENSOCABADAS F.C.-CUS PARMA21/10/201418:00
       PORTUGAL LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
BLADERUNNER-GARGIOLA21/10/201420:00
ATLETICO NACIONAL-N2K21/10/201420:00
BALAS HONOR-YU-GI-OH21/10/201420:00
FITIPALDI TEAM-CORDOBA195421/10/201420:00
C. D. ER TUNAY-ELCHIQUIBCN21/10/201420:00
NIÑODAGUIA F.C-KARAPACHOS F.C.21/10/201420:00
MANCHESTER UNITED -XERECISTAS21/10/201420:00
C.D.NUMANCIA-PUEBLA CALZADA21/10/201420:00
       PORTUGAL LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
RUGIDO SCP-PAJILLEROS21/10/201419:00
S.L. BENFICA-REAL ATLÉTICO CLUB21/10/201419:00
JOTACEEEE-LOS JAMONEROS21/10/201419:00
MAJOR TEAM-PRO MATEO FC21/10/201419:00
REAL MADRID D-SANTA BALOMPIE21/10/201419:00
LOS MASCACHAPAS XD-MUÑORRODERO F.C.21/10/201419:00
LO_MEJORES-C. P. AMANECER SDF21/10/201419:00
UP LANGREO-C.F. BADIA21/10/201419:00
       ROMANIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
VIKITOS-ATHLETIC PMG21/10/201420:00
ALISPE C.F.-SDFASDF21/10/201420:00
FC STEAUA-DTVO. ALAVÉS21/10/201420:00
SELECCION ASPEÑOLA-LOS ESTROMBONIS21/10/201420:00
CF REAL OVIEDO-NEKAR3221/10/201420:00
PIZARRA FS-LOCUELOS C.F21/10/201420:00
YO-STRUCTORUL21/10/201420:00
SAN MATEO-DABEN^S CLUB21/10/201420:00
       ROMANIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
KASCA F.C-CROSSING-OVER F.C.21/10/201419:00
LEVSKI-LOS IMPARABLES21/10/201419:00
MACARRA FC-UD ANTONIO RECIO21/10/201419:00
SPORTING CACEROLAS-THE PLAYERS21/10/201419:00
AUTOS LOBELLE F.S.-FC CONAN21/10/201419:00
SKOL FUENTEALBILLA-PIZARRA CF21/10/201419:00
ATLÉTI FC-PICENA F.C21/10/201419:00
VALLE ALMANZORA-PORREROS 21/10/201419:00
       FRANCE LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
GABIA-DRIGERUX F.C.21/10/201420:00
HOMAG-U.E.BETIS21/10/201420:00
REAL SPORTING-NEWBALAFIA21/10/201420:00
VALLECASCF-CANVI SHARKS21/10/201420:00
NICKOFUTBOLCLUB-MERSEYDE FC21/10/201420:00
FCREALJAEN-SCORPIONS21/10/201420:00
THE MUMMY-NEPTUNO21/10/201420:00
AVERNO-ANGELO21/10/201420:00
       FRANCE LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
2014 FC-QUIMICA21/10/201419:00
ALMORADI-LOSANGELES VIRIA21/10/201419:00
C.D.LOS ALMIRANTES-MONACO21/10/201419:00
FIEBRUOS-REALCOSLADAFS21/10/201419:00
PSG DE VALLEKAS-STRASMUS FC21/10/201419:00
ZAFRA-DESEMPLEADOS21/10/201419:00
ALIANZA PETROLERA-AMUNTVALENCIAXE21/10/201419:00
BABAS FC-OLMEDO 21/10/201419:00
       FRANCE LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
QASE-BUBA TEAM21/10/201418:00
COSAMALDITA-SAEDA21/10/201418:00
THE SMOKES-SAN JOSE CITY21/10/201418:00
VALENSIA F.C-CF SANTA21/10/201418:00
CD CS 666-CASTRO DE SANABRIA21/10/201418:00
RAZORBACK34-SARDI21/10/201418:00
FRANCOS-PARIS ST. GERMAIN21/10/201418:00
ñOPO-VALIENTE F.C.21/10/201418:00
       TURKEY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
LA KLIKA F.C-U.D.DANIELA21/10/201420:00
VEZYOO-THEBESMALACA21/10/201420:00
FC SUECA-INGEST-NACIONAL21/10/201420:00
POLLTEAM-FORZADEPOR21/10/201420:00
CACEROLOS F.C-ANARKOPUNKS21/10/201420:00
GAñáNTICOS F.C.-FC LA CHARCA,.COM21/10/201420:00
SOTURI VERI-VIVAREALMADRID21/10/201420:00
DEPORINTER-KOFIS TEAM21/10/201420:00
       TURKEY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
BARCELONA GALAXY-C.F. MáLAGA21/10/201419:00
FABULOUS OTTOMANS-PARMA TEAM21/10/201419:00
ELCHE VALENCIANO-REAL MANURATO21/10/201419:00
BOJANTELLO-EL HORCAJO21/10/201419:00
F.C. SUERAS-ANPESA FC21/10/201419:00
LEONES ATHLELIC-NANCYRUBIA21/10/201419:00
C.D. LIBERTADORES-ZAZAS21/10/201419:00
BANDERILLEROS FC-ALPROJAK21/10/201419:00
       RUSSIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
RUBIN-INTERGALÁCTICO21/10/201420:00
U.D. SERÓN-REHTYKUKYRFUK21/10/201420:00
GALÁCTICO C.F.-LOS BECERROS C.F.21/10/201420:00
ZORRAS-JONIDOGC21/10/201420:00
METALIST KHARKIV-DINAMO LA RODAJA21/10/201420:00
STEAUA DE LANJARóN-PEGASO FC21/10/201420:00
GELSA-CE SABADELL21/10/201420:00
FUTBOLEROS F.C-RACING KGB21/10/201420:00
       RUSSIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
WETORE F.C-TUPOLEV21/10/201419:00
ER POZO-MANZAGATOS FC21/10/201419:00
JOVE FC-JOSELE TEAM21/10/201419:00
SPECKA-BETIS FC21/10/201419:00
RAYITOGOL-LEONESGANADORES21/10/201419:00
LOS GALASTICOS-TORRES DE MONTES21/10/201419:00
LINX VALLADOLID-RAYO MOTRILEÑO21/10/201419:00
PAMPAM-ALAIOR21/10/201419:00
       RUSSIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LA FRABRICA-RO_TEAM21/10/201418:00
ELITE-GALLETAS FONTANEDA21/10/201418:00
BROLLÓN-RAMMSTEIN21/10/201418:00
KILIS69-FC RUBIN KAZAN21/10/201418:00
R.SOCIEDAD-LOSMATAOS21/10/201418:00
GENIOS-ROMPEBOTAS FS21/10/201418:00
ORNITORRINCO C.F.-REAL MADRID 201321/10/201418:00
Y POR QUE NO?-VECI21/10/201418:00
       ENGLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
VALENCIA C. F.-NIGHTOLOGY TEAM21/10/201420:00
MACCAVI DE LEVANTA-SPORTIVO MILAN21/10/201420:00
ALMOGAVERS CAT-DEP.MINERA21/10/201420:00
KABRASLOKAS F.C.-LOS FIERA21/10/201420:00
RESIDENT EVIL-S.S LAZIO 8821/10/201420:00
FRENAENBACHE-F.C.TITOUS KUBATA21/10/201420:00
MILWALL-JB-COCACOLA21/10/201420:00
LAMBRUSCO C.F.-VALENCIA201021/10/201420:00
       ENGLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LILLOCRACK TEAM-LOKOUNITED21/10/201419:00
SEVILLA ESTE-FC ANTIMADRID21/10/201419:00
JUANITOCF-FC ST. POLSEN21/10/201419:00
THE ROCKERS-ZAMORANO C.F.21/10/201419:00
GOLITOS-ALICE 14 F.C.21/10/201419:00
SEVILLA TRIANA-HEINEKEN F.C.21/10/201419:00
TUFO TEAM-IRELAND CLUB21/10/201419:00
R.F.A-SUNDERLANDAFC21/10/201419:00
       ENGLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
WEST BROWN-MYSTERIOSOS F.C.21/10/201418:00
FC MANGURRIAN-MIRLAS TEAM21/10/201418:00
IVAN TEAM-F. C. BARCELONA21/10/201418:00
MANQUEPIERDA-VIRGEN DEL AMOR FC21/10/201418:00
TABERNASFS-F.C.MITON21/10/201418:00
MELLIGANS-RAYO VALLECANO C.F21/10/201418:00
LEEDS BOYS-ATLETICO GAÑANES21/10/201418:00
MANCHESTER CITY-RAYO21/10/201418:00
       HOLLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
THE BIG BAND-TYD21/10/201420:00
PAPITOELMIO-BEDORC F.C.21/10/201420:00
FEYENOORD F.C-EL EQUIPO A21/10/201420:00
PSV EINDHOVEN-MASALAVES21/10/201420:00
ZONA NORTE U.D.-ILGRANDE21/10/201420:00
BENTOLíN F.C.-CF REAL MATEO21/10/201420:00
NEW CALI-AFC AJAX21/10/201420:00
AMS-MIPENE21/10/201420:00
       HOLLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LEONES-XQUARE TEAM21/10/201419:00
FUTBOL IN C.F.-MELOUS CITY21/10/201419:00
LEGANES FC-AT. ROTARUM 21/10/201419:00
ISASS FC-SOLOS21/10/201419:00
NERLANDESES-PLATANACOS21/10/201419:00
CURRU-PAISES BAJOS21/10/201419:00
DRINKTEAM-MONSTRUOS21/10/201419:00
SEEDORF-PERSEOS21/10/201419:00
       MOROCCO LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
CAMPAMENTO CF-F.C.FACHA21/10/201420:00
RAYO SERRALLO-CHACALES DE AGADIR21/10/201420:00
EX-ADIPTOS C.F. -MURALLAS CEUTA21/10/201420:00
AYMAN-LES INMUNES21/10/201420:00
COJOS ATH-RAJA CASABLANCA21/10/201420:00
PITXORRONGA-LEVANTE US21/10/201420:00
BANCO JONES-FC ALT PENEDES21/10/201420:00
TARANBANCHEL-DAREKCORP21/10/201420:00
       MOROCCO LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
AGESIRAS-FC HUMILDAD TANGER21/10/201419:00
HERCAM-LINENSEMANKEPIERDA21/10/201419:00
FC TALAVERA UNITED-CÓRDOBAANDALUZ21/10/201419:00
RB LINENSE-CEUTA11221/10/201419:00
TETUAN C.F-KETAMA HASH CLUB21/10/201419:00
REAL TANGER-VIP CLUB21/10/201419:00
REAL INDOMITUS-PANTERA F.C.21/10/201419:00
REAL MADRID 2030-C.F CÓRDOBA21/10/201419:00
       NIGERIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ARSENAL!!!-NEGRILLOS TEAM21/10/201420:00
PACHANGUEANDO-ZUZ MALU TURURU21/10/201420:00
FAST FOOD-SUPERCAMPEONES21/10/201420:00
JUVENIL -LOS PIBES DE WILDE21/10/201420:00
MONA LISA-IGORCOJONES21/10/201420:00
HUDSON CITY-LOS NIÑOS DEL MAIZ21/10/201420:00
LA CASTELLANA-DFHDFJD21/10/201420:00
INTER DELUXE-F.C BARÇA21/10/201420:00
       NIGERIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
KID BLUE F.C-MINESOTA WOLKER21/10/201419:00
HERCULLIGANS-MANZANITA FC21/10/201419:00
F.C. LAGUNA-HORA JUEZ21/10/201419:00
LOS TETAMEN-LOS MIERDASECA21/10/201419:00
RAPID F.C-TROUBLE FEAT21/10/201419:00
LOS VOLUMINOSOS CF-U.D LOS AMERICANOS21/10/201419:00
MILLERNTOR TEAM-RUFFLES21/10/201419:00
PINCHAA-SUEÑADORES21/10/201419:00
       EGYPT LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TLLIURE TEAM-SPANISH21/10/201420:00
KAPPA TEAM-ROJAS TEAM21/10/201420:00
ESPAñOL-BAJAILLA21/10/201420:00
AXELINHO-EQUIPO A LA FUERZA21/10/201420:00
BARI-MORTADELO21/10/201420:00
BROKEN-MARMOLEJO TEAM21/10/201420:00
FOFO-GURUS21/10/201420:00
TOMASSON-NADORCITY FC21/10/201420:00
       EGYPT LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
GAITAN-VISçA EL BARçA21/10/201419:00
AL-ARABIYYA-URRACAS21/10/201419:00
AL AHLY EL CAIRO- BARCELONA FC21/10/201419:00
LAS FIERAS F.C.-F.C.EGABRENSE21/10/201419:00
HELL OF WHELL-GROUDON21/10/201419:00
ESPARTANO-LOS CALIFAS21/10/201419:00
MERCENARIES-LOS DIOSES21/10/201419:00
POLITAS-KIKIS21/10/201419:00
       TUNISIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
JJYYOLI-PABLOSTEAM21/10/201420:00
RECUERDOS-S.D. VILARCHÁN21/10/201420:00
GUBLII-ESTEPONA CF21/10/201420:00
CD MARBELLI-SPORTING MADRID 21/10/201420:00
REHFDSZNRS-TREPADORES C.F.21/10/201420:00
PUTO-JUEGO-LOLOS21/10/201420:00
HIDLER-THE KILLER21/10/201420:00
ATLETICO AMUNT-LAS MAS21/10/201420:00
       TUNISIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CAMAS CF-REAL CRISTY21/10/201419:00
APISONADORAS C.F.-R.OVIEDO21/10/201419:00
ATOPES DE MI-LOS PROPIOS FC21/10/201419:00
DELERIENE-RITMO Y PATADAS21/10/201419:00
BALEAR F.C.-REAL MURCIA B.C.21/10/201419:00
BIGMOUNTAIN-SETE THE LAST21/10/201419:00
IMBATIBLES-TUNECINO BUENO21/10/201419:00
BAR HAROS-PT.CLUB 21/10/201419:00
       CAMEROON LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
MAREADOS-MDP-TEAM21/10/201420:00
8-11-10 TEAMO-BLASETE21/10/201420:00
THE MOU TEAM-VILLANOS F.C.21/10/201420:00
BARCELONA CITY FC-CORDOBA CG21/10/201420:00
AGU_CORDOBES97-CLUB PSTO DONALD21/10/201420:00
ADECOR F.C.-POLLOASADO21/10/201420:00
CARLILLOS-EL AGUILA21/10/201420:00
ANIKILATORS-SELECION ANDALUZA21/10/201420:00
       CAMEROON LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LA TRINIDAD-ALCALA C.D.21/10/201419:00
8-11-10-CASTELLAR C.F21/10/201419:00
A.GERINGILLAS-FCGOOFY21/10/201419:00
VICTURI-ALPRIMERPALO21/10/201419:00
CLUB CANALES-LLEDONERS21/10/201419:00
LOS XUNGOS:)-SERDA21/10/201419:00
ETOO-EL ÁGUILA C.F.21/10/201419:00
REAL MADRID C.F-GANDIA CF21/10/201419:00
       JAPAN LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
MIE FLOWERS FC-MARI.COM.ES21/10/201420:00
R.C.D.PURITANOS-ANIMO JAPON21/10/201420:00
PATOSROJOS FC-GUANANOS FS21/10/201420:00
TRAMPACAS C.F.-GAMUSINO21/10/201420:00
BOOMERANG INTERVIU-LOS DIABLOSROJOS21/10/201420:00
FLOREN_TEAM-ZIDANES21/10/201420:00
HOUSE-REAL DARYL CF21/10/201420:00
CARBONO14-VILADECANS POWER21/10/201420:00
       JAPAN LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CHIMUKANI-PALENCIA21/10/201419:00
ABRUZZI A.C.-U.E. VALLS21/10/201419:00
INAZUMA FC-KNOSTAMOSTANMAL21/10/201419:00
CDTENERIFE-YOKOHAMA MARINOS21/10/201419:00
ONLINE-ESPANIS21/10/201419:00
KOLOTO-MI MACHO21/10/201419:00
BRIGADA SOS-HUGOTEAM21/10/201419:00
KUNFU-HARAKIRI21/10/201419:00
       ARABIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ASIANES FTUBOL-MALLONAS CLUB21/10/201420:00
ELNONO-AL-ITIHADD21/10/201420:00
ASECAS-C.A.C.U.21/10/201420:00
LOSSUPERCAMPEONES-DAV C.F21/10/201420:00
CAB FC-PLATANO CANARIO21/10/201420:00
REGLA 30CM-PERFECT TEAM21/10/201420:00
SABRA DIOS-BIZARRE FREAKSHOW21/10/201420:00
JESULINES-MANCHESTER ATLETIC21/10/201420:00
       ARABIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
FART CLUB-OSAMA BIN BOYS F.C21/10/201419:00
PAREDES-METALEROS21/10/201419:00
SALAMA UNITED-MACHUPICHU21/10/201419:00
SANTOS LAGUNA FC-FENIX2821/10/201419:00
REAL VENDOCHURROS -ARUNDA F.C.21/10/201419:00
EJIDENSES C.F-E.F MADRID 199221/10/201419:00
A.D.C.LUQUE-BELEN F.C.21/10/201419:00
ASIASIAMOSTOS-CLUB MALA LECHE21/10/201419:00
       AUSTRALIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TROTE-CASTILLA21/10/201420:00
ASSI-MANE21/10/201420:00
SARAY-DARDOS 21/10/201420:00
PLAGA-VALENCIANISTAS21/10/201420:00
LOS DUENDES-PATO FC21/10/201420:00
ORDO-HACHAYTIZA21/10/201420:00
THE BEST TEAM-C.D CALASANZ21/10/201420:00
SURICATOS F.C-MAMBO F.C.21/10/201420:00
       AUSTRALIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
BIANA-PERO21/10/201419:00
FC CAMBERRA-CF LUIS21/10/201419:00
SYDNEY CITY FC-MAINZ0521/10/201419:00
VIDA BUENA-BOCA DE FALCIONI21/10/201419:00
ESTKI TEAM-PDIDAS21/10/201419:00
CUBA.LIBRE-RAY SUGAR21/10/201419:00
URSS-FIRENCE21/10/201419:00
SPORTING CUEVAS-CF ABAD21/10/201419:00
       IRAQ LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
QUEMERO DE ESCOBAR-REAL BETIS F.C21/10/201420:00
BOT_IRAQ_3_9-BOT_IRAQ_2_221/10/201420:00
OASIS-BOT_IRAQ_4_821/10/201420:00
BOT_IRAQ_3_6-SA COMA F.C21/10/201420:00
BOT_IRAQ_4_0-CROSS ROAD21/10/201420:00
BOT_IRAQ_2_0-SANDALIAS ROTAS 21/10/201420:00
BOT_IRAQ_4_15-BOT_IRAQ_2_1221/10/201420:00
BOT_IRAQ_4_4-BOT_IRAQ_3_1021/10/201420:00
       QATAR LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
NANONANO-BARCELONA21/10/201420:00
TULUMBA F.C.-EL FIURER F.C21/10/201420:00
MI_TIM_WENOH-BOCA 2221/10/201420:00
RACING EL MEJOR-FC HADES201021/10/201420:00
REAL MADRIGUERA-SALIDOS21/10/201420:00
MANCHESTERCITY-CAMACHITOS C.F.21/10/201420:00
MACHITO-FUMETAS CF21/10/201420:00
MARICONES!!!-BOT_QATAR_2_421/10/201420:00
       CHINA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
FC DYNAMO -FORKANDKNIFE21/10/201420:00
ANABELTEAM-SOY DEL ROJO21/10/201420:00
CARRUSEL DEPORTIVO-THEKILLERS21/10/201420:00
TALLARINES FC-RALPHLAUREN21/10/201420:00
AMALFALITANO-COKI DARK21/10/201420:00
F1 TEAM-RACING CALAMARES 21/10/201420:00
LOSFUTBOLEROS88-JAVIMISTIKOLAS21/10/201420:00
FEBOSTA F.C-DIABLOS ROJOS FC21/10/201420:00
       CHINA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ALDOSIVI-DANIWIKITEAM21/10/201419:00
ANGELITO SIN ALAS-CORDOBA F.C21/10/201419:00
LOS IMBATIBLES09-MALA PELOTA FC21/10/201419:00
FACTORY 13-SUNONYEE21/10/201419:00
CHAN FUMAO-LINENSE FC21/10/201419:00
OSOROÑOSO-TABILLO21/10/201419:00
ALLIN-JFK750021/10/201419:00
YAN-FUTBOL BASE21/10/201419:00
       SINGAPORE LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
SAN_LORENZO-JUANINES21/10/201420:00
BOT_SINGAPORE_2_9-FILS SZAWEN21/10/201420:00
BOT_SINGAPORE_2_2-BOT_SINGAPORE_4_021/10/201420:00
BOT_SINGAPORE_3_4-12345621/10/201420:00
MASQUETUS-SINGAPUR LIONS21/10/201420:00
FRUTA R.I.A.-ATHLETIC CAMPUZANO21/10/201420:00
BOT_SINGAPORE_4_2-BOT_SINGAPORE_2_121/10/201420:00
MAN UTD-RAKITIC21/10/201420:00
       NEW ZEALAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
FUTSISQUEIROS-PITXICORTIS CITY21/10/201420:00
ADEXE 78-U.D. CUEVAS TORRES21/10/201420:00
FC UNIDOS-C.D.BILBAO21/10/201420:00
OXFORD AC-ALLBLACKS21/10/201420:00
LAGARTERANO-OREGON FC21/10/201420:00
ALL BLANCKS-VICTOR WORLD21/10/201420:00
TU PAPA OISTE!!!-ROJA21/10/201420:00
F.C.STARS-RAYITO21/10/201420:00
       CANADA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
GONZA F.C-PATO CF21/10/201420:00
SALOMON F.C.-REMBO21/10/201420:00
PELUCHE ATLETICO-U.D.ESCALERITAS A21/10/201420:00
VERAJOYA-RAYO COLMENAR21/10/201420:00
DIADORA-DUDE FOOTBALL21/10/201420:00
FUTBOLITIS-CUCHI CLUB21/10/201420:00
REFUCILOFIORA FC-RITA TEAM21/10/201420:00
FORTINERO F.C-CRIATURAS DA NOITE21/10/201420:00
       CANADA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
REAL WALAS-MUNEREÑO21/10/201419:00
TREX-TEMPLAOS F.C.21/10/201419:00
JOHNSTONE ROVERS-C.D CORDOBA21/10/201419:00
LLAMAS DE CALAO-GOLDEN MENS FC21/10/201419:00
PUEBLA VW-U.D.ALMENARA21/10/201419:00
SAUL U B.A.-LA ROSA F.C21/10/201419:00
GETAFISTAS FC-TDK21/10/201419:00
BODEGAS-VOZKA JUNIORS21/10/201419:00
       UNITED STATES LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
CENTOLLITOS-OAKLAND21/10/201420:00
PINHEADS-F.C. YERBAMANIACOS21/10/201420:00
LOS MAYORES-PODEMOS!!!21/10/201420:00
F.C.CASA PASTORES-HIGUAIN C. F.21/10/201420:00
IPAD-UCLA21/10/201420:00
PUNTA BRAVA-RENEGADE FC21/10/201420:00
MEDINITA SD-CELTA*RRAS21/10/201420:00
MAGNO11-UD GRAN CANARIA21/10/201420:00
       UNITED STATES LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ERNESTO GUEVARA FC-DISTANCE21/10/201419:00
MERCENARIOS -TEAMFOOTBALL21/10/201419:00
CRUSH-PSP F.C.21/10/201419:00
LANNISTER F.C-CAZADORES DE CONGO21/10/201419:00
LOS TITANES A.D-EL BOCHA21/10/201419:00
RCF PORTEÑO-TACONAZO21/10/201419:00
DC UNITED-MORTADELOYFILEMON21/10/201419:00
BABILONIA CD-JOSESALVADOR21/10/201419:00
       UNITED STATES LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
AMSTETEM-LOS MUCHACHOS21/10/201418:00
KIKOKUKO-MOARKS21/10/201418:00
DETROIT CITY FC-KIMINI FC21/10/201418:00
LOS NIÑOS TORRES-GLOBERTROTERS CB21/10/201418:00
OSASUNA RED DEVIL-DIABLILLOS TEAM21/10/201418:00
GARCIA FS-PERUVIAN FBC21/10/201418:00
SANTO CUERVO-ARTUR21/10/201418:00
WARRIORSBCN-LOS GUACHI21/10/201418:00
       MEXICO LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ARAS-IRIO21/10/201420:00
AZTECA C.F-PUKISTAR21/10/201420:00
D.C. DANE-CELTIC F.C.21/10/201420:00
CRUZ AZUL-TUXPAN 2921/10/201420:00
CAZZZ566-GALLOS BLANCOS21/10/201420:00
XL14-CLUB GUADALAJARA21/10/201420:00
AURINEGRO F.C-ESCORPIONES21/10/201420:00
CAÑAIÑA-REALES21/10/201420:00
       MEXICO LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
DEP. JAVA-GOOOOOL21/10/201419:00
FC VAMPIROS-ENGAñADOS FC.21/10/201419:00
LOS CAHUAMOS-BARAKALDO, FC21/10/201419:00
CAPITAN CUBITO FC-REAL SAN FELIPE21/10/201419:00
INTERMISION -AT. MENORCA 21/10/201419:00
XX THE PROS XX-ATLAS 5121/10/201419:00
PIPIBOYS-PUCHY FC21/10/201419:00
GUDIN C.F.-CORONITA21/10/201419:00
       MEXICO LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
S.F.B. F.C.-CHIVAS FC21/10/201418:00
MORELOS XXX-EUROCASE21/10/201418:00
REAL SAMESTA-SATANAS F.C21/10/201418:00
F.C. REAL MADRID-ARMAGEDON21/10/201418:00
IAS-MEXICO )21/10/201418:00
AMERICA DE HAITI-PUERCOS FC21/10/201418:00
REALITO FC-GUERRILLEROS X21/10/201418:00
SEXYBOYS-INVICTUS21/10/201418:00
       COLOMBIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
FUERZA DEL REY-MAXIMILIANO,S21/10/201420:00
JUANJO FC-HARTO DE BERLIN21/10/201420:00
ATLETICO CALI-ERA GOL DE YEPES21/10/201420:00
IBAGUE FC-69 Y MEDIO21/10/201420:00
NEMEZIZ-UNION MAGDALENA21/10/201420:00
FC.COLOMBO CATALÀ-NACIONAL FC21/10/201420:00
CHOROY-ATLETICO RVS IFCT21/10/201420:00
VALLEDUPAR FC !!!-BOXER F.C21/10/201420:00
       COLOMBIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
RONTI-JORGE NEWBERY21/10/201419:00
REAL FSC-AHK21/10/201419:00
LA PALMITA FC-CASACAS AZULEZ21/10/201419:00
ARMEÑO-14KDRAGUNOV21/10/201419:00
LA CORTE FC-ALBICANS21/10/201419:00
AMÉRICA_MECHITA-CLUB COFRADE FC21/10/201419:00
SANTAFE-VERDENAL21/10/201419:00
ADRAGONS F.C.-MAXPRINTER21/10/201419:00
       COLOMBIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
TAPAAZUL-F.C CALIDRA21/10/201418:00
CREMERIA-CALLE 1321/10/201418:00
AT. NACIONAL-UNION CAROLINA21/10/201418:00
MILLONARIOS BTA-OTESANMON21/10/201418:00
TROPEZóN-JUVENTUS A.C21/10/201418:00
SANTIAGODECALI FC-DEPORTIVO GEMINIS21/10/201418:00
DEPORTIVO JARA-ATL NACIONAL21/10/201418:00
FALCAOWINS-LOBOSPEREIRANOS21/10/201418:00
       VENEZUELA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ANZOATEGUI WOLVES-AGUSTINIANOS F.C.21/10/201420:00
URBAN CITY-LA MASIA21/10/201420:00
EQUIPO GALACTICO -TÁCHIRA F.C21/10/201420:00
PETARE FC-UNION V21/10/201420:00
ATIGRADOS F.C-EVARISTO 21/10/201420:00
SAN JUAN F.C-® RAFACRIS ®21/10/201420:00
GUTI FOR EVER-R. CRIOLLOS CFC21/10/201420:00
CARRUSEL AURINEGRO-® RAMARECRI21/10/201420:00
       VENEZUELA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
MINEROS FC-CLUBATLÉTICOCUMANÁ21/10/201419:00
FUNDACION FC-PARACOTOCARD21/10/201419:00
BURTZEñA-REAL CAFÉ21/10/201419:00
LORIANE FC-TITANES F.C21/10/201419:00
DEPORTIVO BARINAS-SAGALA FC21/10/201419:00
CARACAS BEWA-VENEZUELA201021/10/201419:00
MC PTO. ORDAZ-VENEZUELA FC21/10/201419:00
LA CHARNEKA FC-MATERCRISHT21/10/201419:00
       VENEZUELA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
UNION VENEZUELA-ADORO BOYS F.C.21/10/201418:00
SPORT CLUD BOLIVAR-FC MATURIN21/10/201418:00
ETHIAD MEN!!-VARYNA FC21/10/201418:00
REDMOND-RIO CARIBE FC21/10/201418:00
APURE F.C-BURDA DE FINO21/10/201418:00
HALA MADRID08-REAL UPATA21/10/201418:00
ATLETICO LEON-GANADORES FC21/10/201418:00
MATURIN FC-CARACAS21/10/201418:00
       ARGENTINA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TARRASA F.C-COCA COLA TEAM21/10/201420:00
JUVENTUD F.C.-DARKEN UNITED21/10/201420:00
F.C VILLA BOSCH-GUTERJUNGER21/10/201420:00
LOS PINOS FC-ANTO TEAM21/10/201420:00
STEAUA DE BUCAREST-MARRONEROS FC21/10/201420:00
RIVER PLATE-FERRO CARRIL OESTE21/10/201420:00
BELGRANO FC-EL AGUANTE21/10/201420:00
PEñAROL A.C-ATLETICO ERICO21/10/201420:00
       ARGENTINA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ESTRELLA-1L3N1CH0 FC21/10/201419:00
TALLERES R.E.-TECOS21/10/201419:00
DVJSTMLOBO22PR-MISTRAL21/10/201419:00
EL DEPO 17-VELEZ SARSFIELD 1421/10/201419:00
MIAMI CAVS-PIPA FC21/10/201419:00
FC PUEYRREDON-BAYERN MUNICH FC21/10/201419:00
CHALAIMA F.C-CHAMPIONS21/10/201419:00
PIRATACELESTE-G21/10/201419:00
       ARGENTINA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
TYUJI-ITALO GANGI21/10/201418:00
C.S.BEN HUR-SUPERMILLWALL FC21/10/201418:00
DYNASTY-SAVYMAN21/10/201418:00
DEPORTIVO SUAREZ-YANDAS FC21/10/201418:00
PIRATES PROYECT-EL CARMEN CLUB21/10/201418:00
CALDELAS-JOSE.C.PAZ FC 21/10/201418:00
BOCA JUNIOS-BELGRANO DE CBA21/10/201418:00
ROSARIO FC-MAMILA F.C21/10/201418:00
       BOLIVIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
RAYO MADRID-PONETECREMITA21/10/201420:00
GADOL FUTBOL CLUB-ALTOS HORNOS21/10/201420:00
TAPIALES ZARPE-AVELLANEDA21/10/201420:00
LA MANCHA FC-LAHUERTA21/10/201420:00
VILLA ARIAS-JULITUMF.F21/10/201420:00
ELPOZOFC-LAS FIERAS21/10/201420:00
DIVE-ATLETICO CASTROS21/10/201420:00
ROJIBLANCO-ATLETICO ALGUAZAS21/10/201420:00
       BOLIVIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
VINOTINTO_2014-WIGAN WARRIORS21/10/201419:00
ITUZAINGO-CHONCHON FC21/10/201419:00
RUTA PLATA-GALAXY UNITED21/10/201419:00
AROMA GOL-XENEIC21/10/201419:00
RAYO CALETERO F.C.-NEWTEAM21/10/201419:00
HEROES DE MALVINAS-EL CABALLERO ROJO21/10/201419:00
CLUB ATLETICO -PORRON_FC21/10/201419:00
HAPOEL MOTZKIN-CARAPALIDA21/10/201419:00
       BOLIVIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ANTICHOLOS F.C.-ESPARTANOS FC21/10/201418:00
LOS TZADIKIM-RECREATIVO GUADAÑA21/10/201418:00
TITAN-RANCHO FC21/10/201418:00
BOLIVAR FRK-ALGUAZAS CITY C.F.21/10/201418:00
RATEROS FC-REDONCITY21/10/201418:00
DEPORTIVO ALCAZAR-ONCE21/10/201418:00
MANGUITOS.FC-MURCIAFC21/10/201418:00
F.C. LAGUNEROS-OSORA FC21/10/201418:00
       PUERTO RICO LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS LOOSER-BOLSO21/10/201420:00
SAMBA F.C-FCCERRO PORTEÑO21/10/201420:00
LOS DEPREDADORES -PALANCA FC21/10/201420:00
ANDINO MILLONARIO-DEPORTIVO CLUB21/10/201420:00
LA 14...-CASLA21/10/201420:00
COLORES F.C.-LIMA CITY F.C21/10/201420:00
SPORTING PACASMAYO-RULE.F.C21/10/201420:00
TATE SHOW-LOS BURGUETES C.F.21/10/201420:00
       PUERTO RICO LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CARASUCIAS-SORDIDOS21/10/201419:00
ROSARINOB-RIVER21/10/201419:00
CUERVO DE MEXICO-DESPEINADOS21/10/201419:00
CLUB 25 DE MAYO-CARAZA F.C.21/10/201419:00
LOS MANPOSTIAO-TURISMO CARRETERA21/10/201419:00
AS. FEDERERATION-ATLAS UNA PASION21/10/201419:00
NONPA87-LOS GALLEGOS F.C.21/10/201419:00
CHACOFOREVER-POTA21/10/201419:00
       BRAZIL LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TUERCEBOTAS-MEGACRACKS21/10/201420:00
ILLUMINITY-MORALITOS21/10/201420:00
BLACK NAME F.C-TABERNEROS8821/10/201420:00
JMDM-VERDOLAGA21/10/201420:00
KRATORIA FC-MILLONARIOS21/10/201420:00
MARIMIEL-SPANISH BEAUTIFUL21/10/201420:00
BELGRANO JR-ATRAPA MIGAJAS21/10/201420:00
TROYANOX CF-LOS MORALES CF21/10/201420:00
       BRAZIL LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
AC MILAN-PROXDDDD21/10/201419:00
VAMO DIO F.C-PSICODELICO21/10/201419:00
DIMONIPELUT-ROBLESFC21/10/201419:00
MARISCOS RECIO SD-MALAPURA21/10/201419:00
JOMA10-URTASI21/10/201419:00
FUNDACION C.F-DREAMTEAM21/10/201419:00
RBB CD-NEJAPA F.C21/10/201419:00
LAURA2012-LJF FC21/10/201419:00
       BRAZIL LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
THE ONLY-ALEIX F.C21/10/201418:00
KANPAZAR-LOSDESANIMADOS21/10/201418:00
-FANS DE NOE--BOTAFOGO SP21/10/201418:00
ATLETICO MALARGUE-REAL MALLORCA 21/10/201418:00
PALMEIRAS FC-COLONIA JUNIORS21/10/201418:00
RIVER MACUM FC-FCB OSIRIS21/10/201418:00
ROMPEHUESO-LIGA ESPAÑOLA21/10/201418:00
SANT CUGAT F.C-CHERCOS C.F21/10/201418:00
       PARAGUAY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TOTHENHAM F.C-RAZA AURINEGRA F.C21/10/201420:00
TORETO F.C-ELPRIMICO 21/10/201420:00
PONZIOS-ONOTELE21/10/201420:00
BETIS PALOMA-CLUB OLIMPIA21/10/201420:00
FAY BOUVRON-DEPORTIVO BAZÀN21/10/201420:00
SUPERMADRID-PIJUDOS FC21/10/201420:00
DON PERIGNON-SOMOS RIVER CARP21/10/201420:00
BOIU F.C.-ATENEO FC21/10/201420:00
       PARAGUAY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS TITANES FC-ALIANZA CORAZON21/10/201419:00
LEANDRO FC-COCHINOS REALES21/10/201419:00
OZILCRACK-FRIAS C.F21/10/201419:00
CAVALLIERS-VAZCARATAZO FC21/10/201419:00
ZARAGOZA_2-ROHAIJU21/10/201419:00
TOQUE Y GOL-TIKIKI FC21/10/201419:00
MAPACHE JUNIORS FC-PéTALO NERVIO21/10/201419:00
FARSA-PARAGUAY FC21/10/201419:00
       CHILE LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
QUILPUE F:C-COLO-COLO..21/10/201420:00
CANAYA F.C-UCHILE21/10/201420:00
COLO COLO-MARTICANI21/10/201420:00
C.A SIN PIERNAS-CANJAYAR21/10/201420:00
ESPORTING ALCAÑIZ-SANTIAGO MORNING21/10/201420:00
CHAQUEÑO F.C.-COLO-COLO21/10/201420:00
LA MARAVILLA-ALGOLAYS21/10/201420:00
LOS PERROS LOCOS-ASTROBOY21/10/201420:00
       CHILE LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
A. CALLE CERRADA-OASIS CHL21/10/201419:00
CLUB LOS DE ABAJO-MARCOS PAREDES FC21/10/201419:00
UNDERCHILE F.C-CHOPIPOS FC21/10/201419:00
PTO MONTT F.C-LIMACHE21/10/201419:00
DARKZONE-FC LAUTARO21/10/201419:00
VIEJO PASCUERO FC-LOS TIGRES AZULES21/10/201419:00
THE MORNING-VALPO WARRIORS 21/10/201419:00
RACING CLUB A.C-INVENCIBLES FC21/10/201419:00
       CHILE LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LA REAL SOCIEDAD-BARNECHEA FC21/10/201418:00
ALVAREZ FC-U.DECHILE.S.A21/10/201418:00
APOSTOLIKOS UNIDOS-ZAMBA21/10/201418:00
DALE ALBO-GALAXY F.C.21/10/201418:00
CARLITOS FC-THE DODGE21/10/201418:00
ATLANTIA-THE ESPERMATOSOKER21/10/201418:00
EQUIPOSONIC-MONREROS FC21/10/201418:00
HABANO Y RON-LAMPA FC21/10/201418:00
       ECUADOR LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
CASLAAA-THE ZOMBIES21/10/201420:00
VILO-CARABANCHELEROS21/10/201420:00
LOS PICA PICA-SAN ANDRES21/10/201420:00
SAO PAULO-PORTEñO_BACAN21/10/201420:00
UD CHACRAS-F.C KLAN LATINO21/10/201420:00
R.C.D.MALLORCA-DEVOTOS DEL GOL21/10/201420:00
ARMAND CF-ALUMNI MADRYN CLUB21/10/201420:00
LOS INMORTALES-JRR1021/10/201420:00
       ECUADOR LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
RACING OLAVARRIA-LOS TAURINOS21/10/201419:00
ALIANZA LIMA-ALBERTO_VCF21/10/201419:00
ALQKN-TRAZOS SPORT21/10/201419:00
PFGJNALGV-BARCELONA SC21/10/201419:00
A.S CAPRICORNIO-WERDER LA CORUÑA21/10/201419:00
OBY-LIGA DE QUITO21/10/201419:00
JUANRA CLUB-CLAVOAND F.C21/10/201419:00
LIGA DE LOJA-MAXI FC21/10/201419:00
       ECUADOR LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS DESCANSADORES-AUTOMOTO 21/10/201418:00
EMELEC CF- C.AGUILAS21/10/201418:00
HARDSHIP 2012-DEP. WANDERERS21/10/201418:00
MALAGA C.F.Q-EL CICLON DE BOEDO21/10/201418:00
KANCHACHANKA FC-PATRONATO ER21/10/201418:00
EDUGURU SPORT-G_C21/10/201418:00
FC CREMA-C.E LHOSPITALET21/10/201418:00
LOBO CORAZON-BARRIO CRISTO FC21/10/201418:00
       PERU LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
REAL SANSE CF-MIPERU21/10/201420:00
CHELSEA F.C.C-SANTA VICTORIA21/10/201420:00
BLOODYS F.C.-OLIMPICOS U21/10/201420:00
LIMA-SERIAL KILLER`S FC21/10/201420:00
BLANQVIAZVL-ATLÉTICO DUCASSE21/10/201420:00
X-DRAKE FC-DREIT F.C.21/10/201420:00
GALACTICOS GRONE-ALIANZA21/10/201420:00
C.A. GRAU FC-SPORT ETEN21/10/201420:00
       PERU LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CONOC FC-VILLATEJODILLOS21/10/201419:00
CLUB ANGELO DJ-F.C DMENT´S21/10/201419:00
IGEANIKI-CONTADOR FC21/10/201419:00
FC COCOS-ZODIACALES21/10/201419:00
LOS CADILLAD-ARANDA 21/10/201419:00
SPORT LIMA F.C-MOURINHO CF21/10/201419:00
LOS CREMITAS-GARRA CREMA21/10/201419:00
BLACK DRAGONS-ALIANZA LIMA FC21/10/201419:00
       PERU LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
DIABLOS ROJOS F.C-TRISTAN21/10/201418:00
MOSTO CLUB-EVIL BOYS21/10/201418:00
SERNAL-DEFENSOR LIMA21/10/201418:00
JOE GUTIERREZ-FC DZ21/10/201418:00
THE DEVILS-REPUBLICA TEAM21/10/201418:00
LOS GALLOSFC-ATLETICO CANTO REY21/10/201418:00
DEPORTIVO JONNOS-TAVO FC21/10/201418:00
EL MANAGER-COONERS CD21/10/201418:00
       URUGUAY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
URUGUAY 2014-REAL SPORTIVO21/10/201420:00
TON01-FC REAL BARCELONA21/10/201420:00
MARADONA FANS-MELONCETE21/10/201420:00
GUANCHE-ROCHAFC21/10/201420:00
RAMPLA JUNIORS FC-A.A.L.M.S21/10/201420:00
LUGANOS A.F C-C. NACIONAL DE F.21/10/201420:00
PICKMAN-SAN CARLOS21/10/201420:00
VIÑA VIEJA-PERROS F.C.21/10/201420:00
       URUGUAY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ESCALADA PIRATES-RACING JUAREZ21/10/201419:00
NI LA MENOR IDEA-C.N.DE F.21/10/201419:00
INDEPENDIENTE 23-L.M.F.C21/10/201419:00
C.F.CHIMBESQUE-CLUB CHARRUA21/10/201419:00
U.D LOGROÑES-CA PEñAROL21/10/201419:00
LOVERS CLUB-F.C EMT21/10/201419:00
ITAY-SUPERDEPOR.M.U21/10/201419:00
LOS BOMBARDEROS-C.A. JUVENTUD21/10/201419:00
       URUGUAY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CAP-C. A. HURACÁN21/10/201418:00
VIEJAS LOCAS-DE BOEDO21/10/201418:00
GSAF FC-BOLSOAMUERTE21/10/201418:00
PEÑAROL A.U.F-LOS XENEISES 21/10/201418:00
LOS REDONDOS-EL PEPE TEAM21/10/201418:00
URUGUAY FC-WEST HAM UTDS21/10/201418:00
C.S.D.RAUSA-JAUNTXO DERBI21/10/201418:00
REAL ACADEMIA FC-BARCELHOYO21/10/201418:00
       SPAIN LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
PABLOPEREZ-NIUPI CLUB21/10/201416:00
NACHO F.C.-LECHUZAS FC21/10/201416:00
COBANO TEAM-LAGUNA FUTBOL CLUB21/10/201416:00
BADALONA CF-REAL GIJON21/10/201416:00
CANOBEL C.F-ATLANTA FALCONS21/10/201416:00
TENIENTE22-LA CHUSTADA F.C21/10/201416:00
THEGOONIES-OYAR BOYS21/10/201416:00
MATAGIGANTES95-SPORTING DE GIJON21/10/201416:00
       GERMANY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
FLECHAS NEGRAS C.F-REAL OOO TOOO F.C.21/10/201416:00
FC NICOLAS 04-PES21/10/201416:00
MALA PATA F.C-CD ALFARO21/10/201416:00
PG-BAYERN LEVERKUSEN21/10/201416:00
TEAM SWAT-TORREJON CF.21/10/201416:00
LA PINTA-REAL MADRID C.F.21/10/201416:00
MUGRE CF-BRAGAS DE ESPARTO21/10/201416:00
JBURIIO-SHISA F.C21/10/201416:00
       ITALY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
HISTORICO-PAQUETES UNIDOS21/10/201416:00
FC MUGICRACKS -SNAKE2121/10/201416:00
PAKETONES MIX-EL POZO21/10/201416:00
TENGERENGE-PIETRO SALVATORE21/10/201416:00
REAL VALLEKAS F.C-SANTUXTU CLUB21/10/201416:00
CRASH C.F-LOS FIERAS21/10/201416:00
LATOS-UD CAZORLA21/10/201416:00
REAL PUCELA S.D.-TORRENTINA C.F21/10/201416:00
       PORTUGAL LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
RAPTEAM- CF REAL BELGRANO21/10/201418:00
INTER DE VALLEKAS-PEPINEROS21/10/201418:00
PAREDES C.F-XIRATEAM21/10/201418:00
UNÜBERTREFFLICH-VICKITIYO FUTSAL21/10/201418:00
PANDA DE TULLIDOS-TURCANO FC21/10/201418:00
NAVALPOWER-EQUIPO MACARIONE21/10/201418:00
TIOFOLLADORES-XBOX TEAM21/10/201418:00
ANDORRA TELECOM-A.CSINOS21/10/201418:00
       FRANCE LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MUERTO SECO-ATL. MURCIANO21/10/201416:00
XX_DREAM TEAM_XX-CIUDAD DE MURCIA21/10/201416:00
F.C RAM TEAM-CPV21/10/201416:00
ISCO FC-PUMAS DE GTO21/10/201416:00
MARTILLO TEAM-MINIGALACTICOS21/10/201416:00
UD LAS PALMAS CAN-BONONO21/10/201416:00
AFRIKA. F.C-VILLA ESTRUGA21/10/201416:00
TRANSFORMICE FC-TOCAMELA TU21/10/201416:00
       ENGLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MILINKOS C.F-MINEIRO21/10/201416:00
MALAGUEñO-ATLETICO PINPONE21/10/201416:00
AYAYAY-ATLETICO21/10/201416:00
REAL ZLATAN F.C-MACCAVI 521/10/201416:00
RCDE78-FERALGA.C.F.21/10/201416:00
ARSENAL AZUL FC-DESCARTES21/10/201416:00
JK-ANGEL PESTAÑA21/10/201416:00
C.D.TEDEON-F.C. BARCELONA B21/10/201416:00
       HOLLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
C.D. ISLAS-ENGA21/10/201418:00
GAÑANES C.F.-MAYSE TEAM21/10/201418:00
MELONERO-LOS TRASTOS21/10/201418:00
PASSIONATA-UE. BARNA21/10/201418:00
F.C. BARÇA-CAMELAS21/10/201418:00
KINITO-HARCORETEAM21/10/201418:00
PASTO-MAFEOS TEAM21/10/201418:00
GUINARDO-ATL.MADRID21/10/201418:00
       ARGENTINA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
FORTIAGO FC-GLOBA FC21/10/201416:00
TRAPICHEOS-FC FAIR PLAY21/10/201416:00
LANUS 2D-GITANES21/10/201416:00
C.D ESPARTANO-PRO MATEO21/10/201416:00
BELGRANO CAB CBA-CLUB CIUDAD NUEVA21/10/201416:00
AL SEGUNDO PALO-GILLINGHAM FC21/10/201416:00
FEDERATION FC-LACHAVETA21/10/201416:00
SEWE-SACACHISPAS21/10/201416:00
       GREECE LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TRESA-MAYESTIC FC21/10/201420:00
CAMAS C.F.-ROALES FC21/10/201420:00
LAFLIPA-GADITANOS AL PODER21/10/201420:00
TITIS FS-POPITEAM21/10/201420:00
POKERSTAR TEAM-VALVANERA F.C21/10/201420:00
AVANT PATERNA-CRACKS FC21/10/201420:00
TORO SENTADO-GALAICUS21/10/201420:00
LAS PUCHITAS F.C-TOZAL DEL MALLO21/10/201420:00
       GREECE LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CARACOLES-WARMSTORM21/10/201419:00
JOMAVIPI-CALLE RIBELAS21/10/201419:00
AT.BALEARES-SERPENTINATEAM21/10/201419:00
IGUESTECITY-WASED21/10/201419:00
GLORIETA F.C.-SANCHITOS FC21/10/201419:00
C.F. PALENCIA-SEVILLA FC.21/10/201419:00
RACHAPEDRAS-LINO TEAM21/10/201419:00
RAUXA FC-PEP II POKER21/10/201419:00
       GREECE LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
987-X-MEN21/10/201418:00
LOS PELOS -LA ORDEN FC21/10/201418:00
ALCALA DE RIO-U.D.FROSCO21/10/201418:00
ARTENGO STAR TEAM-KIPOL21/10/201418:00
ANTRAX-ANTITODO21/10/201418:00
IZZOPERRITO-POKER TEAM STAR21/10/201418:00
SALAILLO-BUGA VERDE RACING21/10/201418:00
ALEXANDERPOKERSTAR-REAL TAUSTE C.F.21/10/201418:00
       DENMARK LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
YÄRCA -BRIQUETS CITY21/10/201420:00
NENES TEAM-EL BARRIO C.F21/10/201420:00
PEPI 2-TOBI21/10/201420:00
CORDOBA CF-MR T C.F.21/10/201420:00
TJL INFYNITI-LAS PALMAS FC21/10/201420:00
STILBELL CLUB-SPORT MALEK F.C.21/10/201420:00
AGUILA ROJA-ALARMAS G Y G21/10/201420:00
CAPITAN WILLARD-MAMC421/10/201420:00
       DENMARK LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ROYAL NIGHTS-TO LOKOS TEAM21/10/201419:00
BIYAKEGIDA F.C.-ROBERT C.F21/10/201419:00
BARRIO ATLANTICO-JUGONES21/10/201419:00
REAL NEGRITA C.F.-MARTORELL F.C.21/10/201419:00
TEAM 52 ROJAS FC-SORTU21/10/201419:00
WAKA-KAKA-CHAMAKH21/10/201419:00
HOMY-NOVALES21/10/201419:00
U.D. TORPEDO 69-JOSE CALLEJON F.C21/10/201419:00
       DENMARK LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CAASI-GHOREB FC21/10/201418:00
LOS CRACKS-C.D. PIOZ21/10/201418:00
FUENLABRADA CF-LIMÓN FC21/10/201418:00
PANTERAS ASESINAS-MENDOZA C.F.21/10/201418:00
PSG-CRISTO TEAM CF21/10/201418:00
SIGLO XXI-LA PATERNA21/10/201418:00
CF VERNETA-MAWE21/10/201418:00
CARLOS CORTES-REALL MADRID21/10/201418:00
       SERBIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
WOSEL C.F-JOHNY WALKER21/10/201420:00
KINORMES FC-VUKOVI21/10/201420:00
SKINETO-JAVI TEAM21/10/201420:00
LOS MAKINAS-ARQUEROS21/10/201420:00
LOS CHIKIBUN-JON-BROWN TEAM21/10/201420:00
VIN DIESEL UNITED-REAL PORRASO21/10/201420:00
INTER DE SAN JUAN-GFG TEAM21/10/201420:00
REAL ZARAGOZA 1932-LUNA F.C.21/10/201420:00
       SERBIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
J.MONTE-NÁTIT21/10/201419:00
COSVAL-ESTRELLA BELGRADO21/10/201419:00
DREAM TEAM VLC-LOS PINGUINOS21/10/201419:00
LA PEÑA FC-CASTELLDEPLUGUES21/10/201419:00
SPORTING DE LEIOA-CLASIKOS F.C.21/10/201419:00
FK PACOVI-LOS COLGAOSS21/10/201419:00
LEONES C.F-BARCELONA UNITED8121/10/201419:00
TRIPLE V-EL TIO DE LA BOTA21/10/201419:00
       SERBIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
JUANDAMIAN-EL MALAGUITA21/10/201418:00
LUSIERA FC-PARTIZAN21/10/201418:00
CANI-ENNIES LOBBY21/10/201418:00
JOAN CAPDEVILA F.C-GRA FC21/10/201418:00
LFM1-NOE21/10/201418:00
BARÇA ATHLETIC-FC BARÇAHUEVO21/10/201418:00
LOS MIROSLAV-INTERPOOL A.C21/10/201418:00
CASETEL F.S-EL MAS GRANDE21/10/201418:00
       SWEDEN LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
TEROMPELACOLA-DIAZ FC21/10/201420:00
SAWYER CITY FC-LOS CICLISTAS21/10/201420:00
EL GLORIOSO FC-TAF UNITED21/10/201420:00
PEPI-ACECHADORES21/10/201420:00
MAJESTIC C.F.-ARIANS21/10/201420:00
SINSAJO-ZASCAENTODALABOCA21/10/201420:00
BERGDALENS IK-VALLEKAS21/10/201420:00
AT. ESTOCOLMO-MALAKAS C.F21/10/201420:00
       SWEDEN LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
BARCELONA MADRID -ANARCHY21/10/201419:00
CALIFORNIA FC-DARK21/10/201419:00
CULTURISTAS FC-OLIMPHIACKOS F.C.21/10/201419:00
LOS BORBONES-LEJENDARIO TEAM21/10/201419:00
THE OFFSPRING-CHIMPA CD21/10/201419:00
DEPORTIVO CASILLAS-TOKOMOTXO F.C21/10/201419:00
HORTA-ATHLETIC SWEDEN21/10/201419:00
FASNIA UNITED F.C.-LAMBARRI FOOTBALL21/10/201419:00
       SWEDEN LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
JUDAS TEAM-DALECAñA21/10/201418:00
F.C. CAN PICAFORT-MISTIC F.C.21/10/201418:00
LOS CARACOLES C.F.-RISE FK21/10/201418:00
F. C MINARDO-HEMLOCK21/10/201418:00
ALICES WORLD-PLAYAS DE CALVIA21/10/201418:00
SPARTACUS UNITED-CLIO F.C.21/10/201418:00
ANTUVIOS TEAM-REAL MURCIA C. F.21/10/201418:00
ARBELOA TQM-BASETX21/10/201418:00
       BULGARIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
VILLALUENGA FC-PEPINILLLOSCLUB21/10/201420:00
TREMENDOS F.C.-WAZAKAS F.C21/10/201420:00
INQUENSE C.F.-ROMPEBRAGAS21/10/201420:00
ASESINOCIBERNETICO-CHATRUKO F.C.21/10/201420:00
DRAVENS-ZARK TEAM21/10/201420:00
REKEJOCITY-MUERTOS VIVIENTES21/10/201420:00
LOS CARISMATICOS-U.D CAMPANA21/10/201420:00
RCD ROHAN-F.C. CALASPARRA21/10/201420:00
       BULGARIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CRACK DEL FUTBOL-JAMONCITOBUENO21/10/201419:00
TERINAITOR-MARIO BROSS21/10/201419:00
F.C. INQUENSE-PEPINILLOSSCLUB21/10/201419:00
POSADA TEAM-FC VILLAR DL YERMO21/10/201419:00
ESECADIOE-F.C.CACHARRITOS21/10/201419:00
PEPINILLOYSWEEPS-PUTEROS ANONIMOS21/10/201419:00
AT. UNIÓN-GUERRA21/10/201419:00
CUEVAS TORRES C.F-PEPINILLOSSCLUBB21/10/201419:00
       BULGARIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CAR-MELO-DOMINGOESLIMITE21/10/201418:00
LUNATICOS ROJOS-ZARAGOZA 2B21/10/201418:00
XARNEGO F.C.-KRISTOBAL21/10/201418:00
NORTEñO F.C.-ALCAZAR C.F.21/10/201418:00
CANTERABACELONA-ROMPEEQUIPOS21/10/201418:00
GRACIA WARRIORS-VIDIN FC21/10/201418:00
NAGRAND F.C-SAN AGUSTIN C.F21/10/201418:00
ATLèTIC CATALUNYA-BETIKO21/10/201418:00
       SWITZERLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ALDEHUELA FC-GREPOLIS21/10/201420:00
MONFORCITY-SUPERDEPOR7121/10/201420:00
CADICENIO FC-LOS MACHACASERGIOS21/10/201420:00
POPOS-BOSHMA TEAM21/10/201420:00
LLOROLOCO-LANUSFC21/10/201420:00
SERRETA-BETICOSTROGODO21/10/201420:00
SALVAJES F.C.-F.C.XIRINGÜELU21/10/201420:00
PINTXADISKOS-VIERA21/10/201420:00
       SWITZERLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
U.D. INTERNACIONAL-JULON21/10/201419:00
TOUCHELLIS,F.C.-REAL KOLOKOLO21/10/201419:00
VALENCIA C.F.-CHERNOVIL21/10/201419:00
RAPID MADRID-VIVEROS21/10/201419:00
GUTI Y 10 MÁS-SEVILLISMO21/10/201419:00
SPORTING MADE-REDVER1421/10/201419:00
MUSTAFI-SCAR TEAM21/10/201419:00
TRAVICA-MONITILLO C.F.21/10/201419:00
       SWITZERLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CONECTA2-FUTBOLINES21/10/201418:00
CLUB RUBIDALGO-ALALA21/10/201418:00
AUBARITO FC-MARTIN PALERMO21/10/201418:00
CORDOBA FC-SOLANILLA21/10/201418:00
CHAMPIñON-GALICIA F.C.21/10/201418:00
AROSA-JOKOR21/10/201418:00
AFERCU87-CD LUK FS21/10/201418:00
YISAS TEAM 2.0-SON MACIA FC.21/10/201418:00
       WALES LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ATLETICO MALAGUEÑO-RAMMLIED_DOH21/10/201420:00
FAITEAM-DAGONESS21/10/201420:00
ZOOLANDERS-AC. TRIGUEROS 21/10/201420:00
BRAVE-XX_ARISTA_XX21/10/201420:00
ESPINETE-IBERICAS FC21/10/201420:00
MALAKA C.F-RECRE ROJAS SAD21/10/201420:00
FULL TEAM-JAH-MEICA21/10/201420:00
INAZUMA DUBAI TEAM-CARBAYONES FC21/10/201420:00
       WALES LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
PERCEPTIONS F.C.-EL GREEN TEAM21/10/201419:00
BOSSI-ARENAS FC21/10/201419:00
BERMELLAR F.C-PEÑARANDA21/10/201419:00
RAYO HUMANES-100 IBERICO21/10/201419:00
SHOTTEROS-GITANON.BALOMPIE21/10/201419:00
ORDALETSA-EL_MITICO21/10/201419:00
VINARÒS FC-ESPONJAS21/10/201419:00
QUE PIN QUE PAN-ZION 201221/10/201419:00
       WALES LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
FLIP FLAP-HALAN LONG21/10/201418:00
RYANGIGGS-LOS MOCHOS F:C21/10/201418:00
SPORTIVO SARMIENTO-KOSTRA21/10/201418:00
SCORPION K.O-DJ TONI FC21/10/201418:00
ESKSI-PETRUS FC21/10/201418:00
VON NEUMANN TEAM-AV ROCES21/10/201418:00
BERGAS.COM-U.D.SANTA CRUZ21/10/201418:00
TOCATEJA-MÁLAGA C.F21/10/201418:00
       SCOTLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
C.D MÁLAGA-CORDORAC C.F21/10/201420:00
SANT ANDREU-ATLÉTICO THARSIS21/10/201420:00
CALLE ANCHA F.C-ATLETICO GLASGOW21/10/201420:00
SHAKTALE-OLIMPIQUE21/10/201420:00
ATHLETIC GALAXY-IRONMAN21/10/201420:00
LENNY-REAL MERENGON21/10/201420:00
REAL AMBULA-KATAPLOF21/10/201420:00
CLITORIS-CF CATALONIA21/10/201420:00
       SCOTLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
TRASPAL UNITED-STREET TIGERS21/10/201419:00
PANDOROS-SALVATORE21/10/201419:00
FC ALBAÑIL-JUDITH TEAM21/10/201419:00
RAYO PORTEXO-CARTEL DE SINALOA21/10/201419:00
DEPORTIVO PANTELIC-COBALLO21/10/201419:00
RONAL TEAM-B0CAJUNI0RS21/10/201419:00
INHUMANOS CD-THEKINGS21/10/201419:00
PACHANGA FC-CIFUENTES F.C.21/10/201419:00
       SCOTLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
BUCHES FC-CELTIC B21/10/201418:00
REAL CLUD SOMBRAS-AMAZING SCOTLAND21/10/201418:00
U.P. VISO-LEDOTEAM21/10/201418:00
BASCOS EVERYWHERE-RCD ALMENDRALEJO21/10/201418:00
PERIKITOTEAM-FORMENTERA TEAM21/10/201418:00
EDINBURGH FC-ATLÉTICO ONUBENSE21/10/201418:00
CHAMPIONS C.F-SUPERSKUNK UNITED21/10/201418:00
UD ALAVETICA-SPANISH MAFIA UTD21/10/201418:00
       BELGIUM LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
OPCI TEAM-F.C.PIRATAS21/10/201420:00
EL GELU TEAM-PICHULAS F.C.21/10/201420:00
CHICLANA 2012-SPORT OVETUS FC21/10/201420:00
EL PIDIO JUEGO-BUCKS21/10/201420:00
ALTO NIVEL-EL TUCAN ROMAN21/10/201420:00
BUXICHS FC-PRESA FUTBOL CLUB21/10/201420:00
S. M. ADRIANENC-BRUJAS21/10/201420:00
CD CASTILLO-AKORAZADO POTENKIM21/10/201420:00
       BELGIUM LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
GLAGOLA-GIRLS POWER21/10/201419:00
INDARRA-LOS EMPERADORES21/10/201419:00
LOSMATAMOROS-PANDOROS INC.21/10/201419:00
KARPINTEROS-CORDOBA RACING21/10/201419:00
LOS COPIHUES CF-ANONYMOUS_ALTET21/10/201419:00
LOS PEQUES-KAGAWA21/10/201419:00
TOHU TEAM-ALSEGUNDOPALO21/10/201419:00
TANA TEAM-RIVER MILANO C.F.21/10/201419:00
       BELGIUM LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ZAMORA-CERVERA FS21/10/201418:00
ALTA CALIDAD-NASON21/10/201418:00
ARANJUEZ FC-BORUSSIA BARçA21/10/201418:00
ULTRAROJO-CBMELCHE21/10/201418:00
PLAYERO-DESPERDICIOS21/10/201418:00
C.O. TARRAGONA-JRYE F.C.21/10/201418:00
LOS COLORAOS-RSC ANDERLECHT21/10/201418:00
WAKA-FC SCORPIO21/10/201418:00
       REPUBLIC OF IRELAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ATHLETIC DE SENDOA-SEVILLA STARS F.C.21/10/201420:00
C.D.MÁLAGA-HÉRCULES ALICANTE21/10/201420:00
ATHLETIC CRACKOVIA-GRESA21/10/201420:00
BASAURI SPORT-WELLINGTON FC21/10/201420:00
9 DE ENERO-ENGLAND21/10/201420:00
SPORT MARTORELL-TAFATRANS21/10/201420:00
L`AMPURDÁ-LUGAREJO F.C.21/10/201420:00
CD BADAJOZ-10CONTRA121/10/201420:00
       REPUBLIC OF IRELAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
IRUN SPORT-REAL MADRID BLANCO21/10/201419:00
ALCUNEZA-FC ALVARITO21/10/201419:00
AMPOSTA-ITURWAY´S TEAM21/10/201419:00
ITUGARPE-ATHLETIC REUS21/10/201419:00
INTER DE BARAKALDO-GALICIA CALIDADE21/10/201419:00
SLBLUCAS-PINAL TEAM21/10/201419:00
PASAPORPARLA-BOQUERON FC21/10/201419:00
VALENCIA BATS UTD-L`HOSPITALET21/10/201419:00
       REPUBLIC OF IRELAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
GORA IRUN-LA AMPURDÁ21/10/201418:00
ATLETICO DE ZAMORA-MARIANISTAS21/10/201418:00
PING PONG TEAM-DYD21/10/201418:00
A.C.A.B.-LLORET DE MAR21/10/201418:00
AZSE-CULTURAL MANIÑOS21/10/201418:00
FC OSUNA-FC LA FONT21/10/201418:00
BAYERN IZARRA-MARTORELL21/10/201418:00
PATADPN ALANTE U.D-DRINK TEAM BEER21/10/201418:00
       NORWAY LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
F.C.MARTORELL-LEGANÉS C.F21/10/201420:00
MARTIN C.F-ASSASINS21/10/201420:00
TUNANTES-PAKINHO C. DE F.21/10/201420:00
LOS GARRIDO TEAM-SHEFHIROF F.C.21/10/201420:00
ARUCAS-FC MSH21/10/201420:00
FUERTE APACHE FC-VILLA HIPODROMO21/10/201420:00
NATILLAS FC-REAL MUAHAHAHA21/10/201420:00
MISIL C.F.-CORA TEAM21/10/201420:00
       NORWAY LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
MITO CHE-DROGAMALA21/10/201419:00
SIPOREX FRIENDS-F.C ALSACIA21/10/201419:00
PALMA DEL RIO-ABOLLAPIEDRAS21/10/201419:00
ACO50-TITIRITEO21/10/201419:00
JINTERLAND-CAMBA C.F.21/10/201419:00
F.C.AFM8-JUANMA`S TEAM21/10/201419:00
LOS CEBOLLOS-CHOCHITO F.C21/10/201419:00
JORDYTEAM-J. CAMBADOS21/10/201419:00
       NORWAY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
THE CREW-PARLA CITY F.C.21/10/201418:00
FLIPO-SIMARROPI21/10/201418:00
REAL VALLADOLID CF-A POR TODOS!21/10/201418:00
R.ZAGAM -U.E ALDEANA21/10/201418:00
SILVERMOON-EJLGO21/10/201418:00
MAIDEN C.F-BULGAABC21/10/201418:00
GOSELINES F.C.-OSLO CF21/10/201418:00
PORTUGAL DIMISION-FCBINIXEMS21/10/201418:00
       CROATIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
SESROVIRES-SILLA C.F21/10/201420:00
GANADORES-FCANAMAT21/10/201420:00
KATTY-SD DELOSCA21/10/201420:00
LOS TOCAITOS F.C.-ESPARTANOS21/10/201420:00
FILFA-REAL TREVI21/10/201420:00
FCBSESROVIRES-SANRA21/10/201420:00
LOS NARUTOS-ROS21/10/201420:00
SANTESTEVE-C.D.MASPALOMAS21/10/201420:00
       CROATIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
JUNILLOS F.C.-AC FUKAMBIR21/10/201419:00
MONTE ALTO-LOS TRUENOS21/10/201419:00
CAT_SOUND-REAL FABINO21/10/201419:00
ILITURGI B.C.N-MONCOFA U.E21/10/201419:00
ISLAS FEROE-LOS ROJAS TEAM FC21/10/201419:00
ORTOPÉDICO LINENSE-CANTERAS F.C21/10/201419:00
HADJUK SPLIT-MANRESA21/10/201419:00
VALMUEL FC-FC KRAKATOA21/10/201419:00
       CROATIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
MASSUCCOS -MERENGUE MERENGUE21/10/201418:00
QUADTREROS-TOMYNABO CF21/10/201418:00
TROMPAS ROVERS-CABEKAN TEAM21/10/201418:00
LOS PERRUNA-F.C. AMAZIGH21/10/201418:00
CADETE A-PILONEROS F.C.21/10/201418:00
CEPEDA-MOTHER FUCKING21/10/201418:00
ZIP BCN-GAÑANES C.D.21/10/201418:00
SANES-MANRESA-NIUTIM21/10/201418:00
       CZECH REPUBLIC LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
HIJODEPERKINS C.F-LOS TIGRES BLANCOS21/10/201420:00
PUERTOLLANO FC-LOS FIESTEROS21/10/201420:00
TIMMY23-ATHLETIC YECHAR21/10/201420:00
CADIZ CF-LOS CARRIZOS21/10/201420:00
CD CARIOCAS-U.D MARBELLA21/10/201420:00
U.D. LIN BEER-CLUB BADAJOZ21/10/201420:00
CANARIAS CF-LOS ALL STARS21/10/201420:00
UD LOS CONGRIOS-REAL CUENCA21/10/201420:00
       CZECH REPUBLIC LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LOLO C.F.-EXTREMADURA21/10/201419:00
FC GALIZA PRAHA-KAFKAIAN BUGS21/10/201419:00
VAMOS POR EL AIRE-ROJO QUILMEÑO21/10/201419:00
THE INCREDIBLES-BARRIO_NUEVO21/10/201419:00
EL CUBA FC-LOS MAGI-COMEDIAS21/10/201419:00
CR7 Y CASILLAS-F:C CARTAGENA21/10/201419:00
CAMPANERA F.C.-LOS PACENSES C.F.21/10/201419:00
LOSVENGADORES-HEINENA FC21/10/201419:00
       CZECH REPUBLIC LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS ARRAYANES-LEALTAD F.C.21/10/201418:00
LUIS DE MORALES-MAYJL F.C.21/10/201418:00
TUTECALLAS YA!!!-TAUMAL F.C.21/10/201418:00
CZECH-F.C.SATANICOS21/10/201418:00
MONTICHELVO C.F.-SUPERBELTRI POWER21/10/201418:00
RAYITO C.F.-TOTALKILLER21/10/201418:00
MECANIC ORANGE-LASMINIFALDAS21/10/201418:00
NINSESABE-MAKALISTER FC21/10/201418:00
       UKRAINE LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS PRIMOS-CHARLY-RCDE21/10/201420:00
INTER DE GIJON-WOLF FC21/10/201420:00
HURACANES- EL DEPOR21/10/201420:00
CORRI TEAM-CHANQUETE21/10/201420:00
SXX1 FC-TEMPLE PIGNATELLI21/10/201420:00
EL CARDONAL FC-NARANJITO21/10/201420:00
XOLDRA-PEPERONI21/10/201420:00
JUANJO TEAM-BLACKWOLVES F.C21/10/201420:00
       UKRAINE LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
PUCELA-PANDORA TEAM21/10/201419:00
PARDECONDE F.C.-ELBANANERO_221/10/201419:00
F.C. LO BLANCO-ATLETICO MOJON21/10/201419:00
TOHU-RC...21/10/201419:00
GT TEAM-LOMO F.C.21/10/201419:00
CATAFCB-PIRULON TEAM21/10/201419:00
IDELLA F.C.-LITO_POXION21/10/201419:00
TGN CAMBRILS FC-MERENGUE21/10/201419:00
       UKRAINE LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
FUTBOLEROS FC-BLACKLION FC21/10/201418:00
DIAOUL FC-C.D.SAN BERNARDO21/10/201418:00
RAYO DE MI CASA-COLETAS21/10/201418:00
MáLAGA-TOPROVHK DONETSK21/10/201418:00
CHELSI-GABRI_CAT21/10/201418:00
REAL M.-ZAMORA C.F.21/10/201418:00
VISTAVERDE.FC-LOS FUMAOS21/10/201418:00
MARIE TEAM-MARCHICA21/10/201418:00
       CHILE LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
SONIC F.C-DAGGETT21/10/201416:00
TALCAHUANO-ROXCRI UNLEASHED 21/10/201416:00
DAME UN HIJO FC-#COLOCOLO21/10/201416:00
LA UNION -CUSHCUSH21/10/201416:00
LOS AMIGDALAS-AUNKANS21/10/201416:00
UNION QUILLON-MORRO F.C21/10/201416:00
GODOY CRUZ A.T.-CASTELLANO FC 21/10/201416:00
LOS CRXZADOS-BEANEX CF21/10/201416:00
       VENEZUELA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
PEPEGOLEADORES-SELECCION ESPAÑOLA21/10/201416:00
VENEZUELA2012-REAL SPORT21/10/201416:00
MASTERS OF SOCCER-MINEROS F.C.21/10/201416:00
AMIGS D JONATAN-JAGUARESJ21/10/201416:00
MONAGAS FC-REY DE COPAS CAI21/10/201416:00
COLOMBO-VENECO-CD LLANOS21/10/201416:00
SUDOR F.C-BOLIVAR FC21/10/201416:00
DRAGONES F.C.-JONATTEAM21/10/201416:00
       POLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
SC GHAITEIROS-AGATEAM21/10/201418:00
PARALITICS UNITED-PILAREÑOS21/10/201418:00
RUMBAA-FC CALIFATO21/10/201418:00
REAL CORLEONES-LA PUTA FUERZA!!!21/10/201418:00
LOS BALLAS-STOKE CITY21/10/201418:00
SD DRUNKTANK-F.C BARCELONA21/10/201418:00
GORNIK OSCAR-MOVEMOS EL BALON!21/10/201418:00
BORRACHOS F.C-CD.SAFORCADA21/10/201418:00
       POLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
NOTELODIGO- SEXBOMB21/10/201416:00
LOS DANCERS-ISLA.F.C21/10/201416:00
CD BALLANTINES-CD POZO ESTRECHO21/10/201416:00
ANZHI MAGIBBER-SAFA C.F.21/10/201416:00
SOCCER TEAM-INDIGNANT21/10/201416:00
FC PATOLE-FLIPAS FC21/10/201416:00
JUVE POLAND-F.C.SAFORCADA21/10/201416:00
SOC CULE-NARKUS FC21/10/201416:00
       PORTUGAL LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
IVI-WILFY FC21/10/201416:00
LOS GLADIADORES-ESTUDIANTES DLP21/10/201416:00
OAR CORUÑA-TORRENTE21/10/201416:00
ALFONSITO FC-INTER DI MILANO21/10/201416:00
LARA-POZO FC21/10/201416:00
DEPORTIVO LEMOS-CER DE LIMA FC21/10/201416:00
R C D DRAGONS-EL_TEAM_TARA21/10/201416:00
PORTIMONENSE SC-VILLAGREEN21/10/201416:00
       DENMARK LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
R.C. CELTA DE VIGO-MILAN PARILLA21/10/201416:00
YEREMAY_LPGC-ALBACETE21/10/201416:00
MAYSA STAR-PARACAIDOS21/10/201416:00
RACINES-TITATES CF21/10/201416:00
FC SCHVESKAR-VIGO TEAM21/10/201416:00
TEMUJINII-LOS PAISAS21/10/201416:00
BALAIDOS F.A.-GALACTICUS21/10/201416:00
PUEBLINES F.C.-ALPRIMERPALO12321/10/201416:00
       GREECE LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MALVA TEAM-PIACHESE SD21/10/201416:00
JAVITEMA-POKERTEAM21/10/201416:00
FC CELADA-ZUMBAOS21/10/201416:00
AS7-JAVICF21/10/201416:00
PANADERÍA MATAMÁ-WARRIORS TEAM21/10/201416:00
SCORPIO F.C.-U.D.MARAHENA21/10/201416:00
BERRIROCK-JCG421/10/201416:00
KOLPO-REAL JAEN21/10/201416:00
       SERBIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
BULEVAR CITY-SATARVAL21/10/201416:00
DINAMO-LOS MEJORES 201121/10/201416:00
CRVENA ZVEZDA-BURKASI21/10/201416:00
CORREOBETICO-MARANDYBESTING21/10/201416:00
JOHAN TEAM-MAYFI21/10/201416:00
TOMAHAWK-BARÇA MANIATIC21/10/201416:00
MI_EQUIPO-ATHLETIC SEGRE B21/10/201416:00
RED EAGLE-BAR GALN21/10/201416:00
       SWEDEN LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
THE PITBULLS-MOSTOLES21/10/201416:00
SPORTING C DAMERDA-ATOPAITIN21/10/201416:00
AC MOLICCIARA-S.D. VALENCIA21/10/201416:00
RAYO ASTUR C.F.-REAL MADRIID21/10/201416:00
ALBATERA SHARKS-LOSHOMBRESDECHAPI221/10/201416:00
SPAÑOPLLIN-THE MONSTERS21/10/201416:00
WHAT DA FUCK!-CD NEJI-SAN21/10/201416:00
BENFICA-BARREIRO-ATLETICO ASTUR21/10/201416:00
       BULGARIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
HECTOR C.F.-BADALONA C.F21/10/201416:00
PROTIPE-DANIYG CF21/10/201416:00
R.C.D. PANERETA-JONNHY UNITED21/10/201416:00
FCBURRIANA-JUANVI21/10/201416:00
GRAZALEMA C.F-REALORCA21/10/201416:00
ARRAPIñAME-BURROS VIEJOS C.F21/10/201416:00
POLIGONO CITY-TORBELLINOGANADOR21/10/201416:00
POL_SANT_FELIU-MERCURIO FC21/10/201416:00
       ROMANIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
C.D.MANACOR-FARAONES F.CLUB21/10/201418:00
U.D. LACCIO-LA VENTA21/10/201418:00
PARRAPA-F.C ER TRAKA21/10/201418:00
CF.STEAUA-MALLORCA191621/10/201418:00
SEMANA SANTA FC-F.C.CORDOBA21/10/201418:00
BARÇA FCM-RAKANIU SPORT CLUB21/10/201418:00
LOSFRANKYKING-AJANEDO21/10/201418:00
FAIR-REAL MIRANDA21/10/201418:00
       ROMANIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MPDA-ALMEIDA.F.C21/10/201416:00
XERE-ASTUN MAI BALOMPIE21/10/201416:00
POLLAPALO-DANTE RAYITO21/10/201416:00
TEAM MVP-INDUSTRIALES21/10/201416:00
SPORTING FC VASLUI-DINAMO BUCHAREST21/10/201416:00
GALAXY RAIKERS FC-CARTUJA21/10/201416:00
PUNTRA F.C.-FC DYNAMO NY CITY21/10/201416:00
MARZÁN-ZARAGOZA DREAMS 21/10/201416:00
       SWITZERLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
BOERSCH FC-ANTEKERAFOREVER21/10/201416:00
CHAMPIÑOSSS-LOS RAPIDS21/10/201416:00
ENERO-ATHLETIC CLUB12321/10/201416:00
CELIONO-RINA21/10/201416:00
F.C. GAIA-ASTANA 21/10/201416:00
GAYFA-ROSO21/10/201416:00
SABADELL F.C.-INTER REUS21/10/201416:00
LA PAPAYA FM-MONITOS21/10/201416:00
       WALES LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MERCURY-CHUN. DRAGONS21/10/201416:00
S.C. TEMPLARIOS-VIDAL21/10/201416:00
SCARFACE-SWANSEA21/10/201416:00
LOS HUNGAROS-THE DARK21/10/201416:00
C.D. IBERICO-BOKE CF21/10/201416:00
A.C. MILAN-ATARRABIA21/10/201416:00
FANCY CD-REAL CEDILLO 21/10/201416:00
LUKAS F.C.-SAN PRUDENCIO F.C21/10/201416:00
       SCOTLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
C.E.L.T.I.C.-FERRARI21/10/201416:00
TERCER TIEMPO-SCOTLAND TEAM21/10/201416:00
A.D LOS ANGELES-ANTONIO PEREZ21/10/201416:00
ATLETICO MAGNIFICO-LEONES2221/10/201416:00
AUTENTICOS-LOS ELEGIDOS21/10/201416:00
SCPORTUGAL-UNDERGRAU21/10/201416:00
ATLETICO GATUNO-BLINK18221/10/201416:00
GATITOS CF-MCASTUR21/10/201416:00
       BELGIUM LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ADYCTOS-U.D.SUR21/10/201416:00
JUNIOR QUILLA-AFELLAY21/10/201416:00
PRAT F.C-OS GALEGOS21/10/201416:00
MASIA ROOKIES-ALGIOR21/10/201416:00
ALEMANÑA-PILTRAFILLAS C.F21/10/201416:00
HISPANITAN S.D.-MARCTEAM21/10/201416:00
ESCUADRON-MONTAÑESES F.C.21/10/201416:00
ZUKOTEAM-ZIDANE FC21/10/201416:00
       REPUBLIC OF IRELAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
FRESA TRAVIESA-GORA VIZCAYA C.F21/10/201416:00
PUÑO DE ACERO F.C-CACA DE VACA TEAM21/10/201416:00
FUMIKOMI-ST. PATRICKS21/10/201416:00
TAHONA-BOSTEROFC21/10/201416:00
DÍNAMO VILLAVERDE-LOS PICHIFLAUTINES21/10/201416:00
C.E SABADELL-ATHLETIC CLUB 21/10/201416:00
F.C ARTAZU BEKOA-EXPAÑOLETO 21/10/201416:00
ASTON BIRRA-ALVARO MACAVI21/10/201416:00
       NORWAY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
CHLOREAK F111-LO PEOR21/10/201416:00
FC BYC-VERDERICO21/10/201416:00
AAAAAAAAAAAAAAH-JMOFE21/10/201416:00
LOS LAIKERS-MONDÚBER21/10/201416:00
MERYSVILA C.F-BOHEMIOS21/10/201416:00
REW REW-U.D.PILETAS21/10/201416:00
DONSION-FC SAMU21/10/201416:00
FUTBOL RIKY-CUATROESMAS21/10/201416:00
       RUSSIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
MOJITO7-BELGRANITO21/10/201416:00
RODELU-KDE21/10/201416:00
POLERTEAM-WHIP21/10/201416:00
MALAGA F.C.-TOVARS FC21/10/201416:00
FUTBOLCLUB BCN B-ATM_THE BEST21/10/201416:00
SEVILLA F.C SAD-IMPERIA 21/10/201416:00
REALBETISBALOMPIE-CLARAMUNT_VCF21/10/201416:00
CD GUADALAJARA-ALBACETE FC21/10/201416:00
       TURKEY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
TRINIS-LOS GANDULES21/10/201418:00
MURTAS!-MAKELELES21/10/201418:00
EFESE LORANCA-C.D.OLIMPICO21/10/201418:00
ATLETICO85-ROSENDO´S TEAM21/10/201418:00
FCBCATALUNYA-UDVALL21/10/201418:00
HOYO DE MANZANARES-MARACANA21/10/201418:00
VALENCIA CFL-REALBETISBARNA21/10/201418:00
VILLANUEVA CITY-ISTAMBUL B.B21/10/201418:00
       TURKEY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
RAFAL-PALMERAS F.C21/10/201416:00
7MAYO-U.D CANARIAS21/10/201416:00
ALBERTOC.F.-MALLORCAA21/10/201416:00
F.C.SANT ILDEFONS-JHONCOR21/10/201416:00
BOLONDOSKI-DECKER UNITED21/10/201416:00
FCBARCELONATURKISH-AHI QUEDA ESO21/10/201416:00
ATLETI DESTRUCTOR-FCBARÇA21/10/201416:00
BUYAKA-MORENTE21/10/201416:00
       CROATIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ATLETICO CUBATA- BECKAM TEAM21/10/201416:00
TITOSMU CF-PETARDILLO SA21/10/201416:00
JALERIANOS-SANES21/10/201416:00
CIRCO LOCO-RAYO VALLACAÑO21/10/201416:00
ATHLETIC ABALAT-DEP. KROMIÑONES21/10/201416:00
RODRIGOL F.C.-C.F.VIMENOR21/10/201416:00
R.C.D. EJIDO-UX100PRE21/10/201416:00
GADITANO F.C.-SANTISO CF21/10/201416:00
       HOLLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
THOR RACING-GALLEGOS CITY21/10/201416:00
HUMANES-A. D. ALBUÑOL21/10/201416:00
BENITO CAMELAS-HOYITO21/10/201416:00
C.D. PEÑARANDA-SALOBREÑA CF21/10/201416:00
LVCFEST-FEYENOORD FC21/10/201416:00
ENEKO-ññññ21/10/201416:00
C.F.HELLGATE-S.D. GUITIRIZ21/10/201416:00
THE LUPIN TEAM-VIDIC BULLS21/10/201416:00
       CZECH REPUBLIC LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
CASA A¬-FLAME ARROWS21/10/201416:00
SESP-RCD SPORTING KROSH21/10/201416:00
EUSKALDUNA K.E.-QUIKSILVER TEAM21/10/201416:00
ADRENANIN-WILLIAMS FC21/10/201416:00
C.P. LAS CAMELIAS-TORPEDO DE DUKE21/10/201416:00
VILANOVA RANGERS-NAGAR TEAM A.C.21/10/201416:00
GLADIATOR`S F.C-SENECA CF21/10/201416:00
TEAM OF DREAMS-QUEHAGOESTEFINDE21/10/201416:00
       UKRAINE LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
SEBAS TEAM-TXURRIMURRI21/10/201416:00
LOS CAMPEONES-LLANERA FS21/10/201416:00
THE_GALAXY C.F.-POZO FUTBOL CLUB21/10/201416:00
ANTIMADRIDISTAS FC-FDSA1921/10/201416:00
VIOLETTAS-DESORDEN FC21/10/201416:00
ANZHI MAKHACHKALA-DINAMO DE PIES21/10/201416:00
ARMY 78-DEPORTEAM A CORUÑA21/10/201416:00
SERGIOLIN FC-FC MORFEO21/10/201416:00
       COLOMBIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
HALCKONES-OCEANO TEAM21/10/201416:00
BELGRANO DECORDOBA-NEW BIG21/10/201416:00
FC TITANES-JEDULA C.D.21/10/201416:00
BLABLA-LUCAS JR21/10/201416:00
PINOX FC-A N21/10/201416:00
ATL.NACIONAL.-DEPORCALI F.C21/10/201416:00
LITUECHE FC-CUCUTADEPORTIVO21/10/201416:00
SP BARBOSA-AMéRICA DE CALI21/10/201416:00
       BRAZIL LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
POMELOS-LAREDO C.F.21/10/201416:00
ESPARTAKO FC-CF CUBALIBRE21/10/201416:00
MANCHESTER LIGUE-PLAYA XERACO21/10/201416:00
NIÑOS CANTORES-INDALOPASSION21/10/201416:00
INIESTAZO F.C.-F.CVINYETSMOLIVELL21/10/201416:00
ARMADOS CLUB-C.A.BOCA JUNIORS21/10/201416:00
CANALLA!-U.V.V.A21/10/201416:00
GOOGLE-CAPOHERINA FC21/10/201416:00
       URUGUAY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
VANTES F.C-CLUB A PEñAROL21/10/201416:00
NEMAFE1-TRIPEROS UNITED NZ21/10/201416:00
CAMJ-ARIEL F.C21/10/201416:00
REAL SOLFERINO-CUERVO CASLA21/10/201416:00
EL SUPER RAYO-PEÑAROL DOLORES21/10/201416:00
CHARRUA F.C-LA VIOLA21/10/201416:00
VERDOLAGA FC-GONZAKUN F.C.21/10/201416:00
PRADO F.C.-C.NACIONAL.DE.F21/10/201416:00
       CANADA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ñOñOS-F.C.LOS CAPAQUI21/10/201418:00
INTER MáLAGA C.F-VIDIEGO C.F.21/10/201418:00
TRILERO-REGIONAL21/10/201418:00
DEFENSA CERRADA-VALENCIA CF SILLA21/10/201418:00
TORONTO FC-U.D.ESCALERITAS B21/10/201418:00
GHOST TEAM-LOUVRE21/10/201418:00
MORGANICA F.C.-C.F.WARLES21/10/201418:00
CHICLES CLIXS-FC SORIANO21/10/201418:00
       CANADA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
GVENDUR FC-ANDRES CF21/10/201416:00
REAL MANGO FC-CHARLE-SCHNEK21/10/201416:00
OLIVERBENJI-CD VICTORIA21/10/201416:00
CABALLAS 10-SPIDERMAN21/10/201416:00
BOYS OF GLORY-AL LIMITE!!!21/10/201416:00
FIRENZE FC- GEBON21/10/201416:00
GORMITICOS-BANGHO F.C21/10/201416:00
NOSESABE-SERGAY21/10/201416:00
       UNITED STATES LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
CLUB EQUIPE SPORT-MORENITA21/10/201416:00
WARRIORS-CESSENA F.C.21/10/201416:00
COINCOIN F.C-LONDON FC21/10/201416:00
RABIT TEAM-ORFEO F.C21/10/201416:00
KANSID-MORENAS FUTBOLERAS21/10/201416:00
C.A.I-SEGOVIA C.F21/10/201416:00
R.C. CELTA-DISPORT CLUB21/10/201416:00
WIGON-LEON CLUB21/10/201416:00
       MEXICO LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
PUM FACHA-REAL RAYADOS 21/10/201416:00
SHEVA FC-CHAPU FC21/10/201416:00
ALACRANES-MAIKY21/10/201416:00
NEW EVOLUTION FC-PERALBA FS21/10/201416:00
CAÑEROS RAYADOS-KCIRE TEAM21/10/201416:00
LOS WYKOS-DEPORTIVO LOPEZ21/10/201416:00
17 DE NOVIEMBRE-V-6521/10/201416:00
PROYECTO X-OSADIA F.C.21/10/201416:00
       MOROCCO LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
TALLARINES-DREAM TEAM FUMETAS21/10/201418:00
YEBISAH-RAYO LINENSE CF21/10/201418:00
SIDI SLIMANE-OLAADIOS.F.C21/10/201418:00
SPORTING DE JARAMA-AHLAM SABINS21/10/201418:00
ARCANGEL F.C.-SERGIOPIKA21/10/201418:00
F.C. GIBRALTAR-DESCOMPRIMIDOS C.F21/10/201418:00
OG KUSH-MARCELO F.C.21/10/201418:00
LOS ENDULSAOS-TODOS CONTRA EDI:)21/10/201418:00
       MOROCCO LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ONO-GUITARRISTAS TEAM21/10/201416:00
SISTEMAC-C.D.MADRID21/10/201416:00
RAJA-F.C CARAZO121/10/201416:00
U.D PASTORES-TOTAL FOOTBALL 21/10/201416:00
THE DARCK-R.C.F.MALLORCA21/10/201416:00
PENNYFIELDS-LOS SIN PELO21/10/201416:00
NADOR CF-USUD AL ATLAS21/10/201416:00
F.C BARCELONESS-MADAGASCAR CF21/10/201416:00
       NIGERIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CIENCIANO-ZAOKIS21/10/201418:00
GODELLA A.F.C-PARAPLEGICOS.C.F21/10/201418:00
ALOSNO FC-DEPORTIVO LUQUEÑO21/10/201418:00
LLAVALLOL F.C-LAS COQUETAS21/10/201418:00
FRENTE-ATLETI09-TALLERES CORDOBA21/10/201418:00
RENISOL-BOCA 21/10/201418:00
REAL POVEDA F.C-VIKINGOSNO0921/10/201418:00
MARY-ESTOESUNAFIESTA21/10/201418:00
       NIGERIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
AC DC-SIMIOS BC21/10/201416:00
LIZAAN FC-FC CHOPE21/10/201416:00
ELEKTRO HIPPIES-FC SPARTANS21/10/201416:00
CROKETTITA-CAB21/10/201416:00
GALFI-COMODORO FC21/10/201416:00
INDARRA F.C.-PENETRATION VK21/10/201416:00
PANCHOS FC-LEGANITOS CD21/10/201416:00
STOOGIES-LOS AURINEGROS21/10/201416:00
       EGYPT LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
MOSCARDON-TM21/10/201418:00
LOS PIRATILLAS-LES MEJEURS21/10/201418:00
A-2 TOQUES UTD-INMOBILIARIA21/10/201418:00
SEMIDESNATADOS-PEPE21/10/201418:00
BOUS AL CARRER-RAYCUAZA21/10/201418:00
WAC-F.C.MAESTROS21/10/201418:00
LOS MOURITOS-REAL21/10/201418:00
RONALDINHO10-BIGMAC21/10/201418:00
       EGYPT LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
VAN DER WIEL-POWER RAN21/10/201416:00
THE SIMPSON-JONATAN21/10/201416:00
MAKAAY69-THE MONEYMEN21/10/201416:00
GAUCHO10-GARGA TEAM21/10/201416:00
REYES DE TRUJANO-SHARK21/10/201416:00
C.O.R.D.O.B.A C.F-PERIFERIA21/10/201416:00
FC PHARAOHS-HEAVYS DE ESPAñA21/10/201416:00
C.D. CASTRO FUTBOL-BALON FC21/10/201416:00
       TUNISIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
REAL STARCRIS-GETAFE 4 EVER21/10/201418:00
OJEDA.C.F-PIKON TEAM21/10/201418:00
LOS MORANCOS-CD SAN FEDERICO21/10/201418:00
DEATHWAVE TEAM-EL ROBLEDO21/10/201418:00
CD PEñA MALAGA-LOS POLLOS21/10/201418:00
PEÑA LOS COMPADRES-FROM_ABROAD21/10/201418:00
BIANCA F.C.-VIVALIGA21/10/201418:00
LA PEÑA MADRIDISTA-ATLETICO MAJORERO21/10/201418:00
       TUNISIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
CHUTA,PALO,GOL!!-CHELSEA UTD21/10/201416:00
MATADOR CF-VAZQUEZ CULTURAL 21/10/201416:00
DIVINA PASTORA-F.C. STEAUA 21/10/201416:00
GETAFE-SPAIN-POWER-TERAPIA DE GRUPO21/10/201416:00
CARTAGO F.C-BAR HARO21/10/201416:00
STOOSH-SPORTING HENRY21/10/201416:00
TOCA QUE PIQUé-PERLI21/10/201416:00
EVOLUTION_OF_MIND-BRASIL FC21/10/201416:00
       CAMEROON LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
STAS-BETIS599121/10/201418:00
ATLETICO BARCELONA-LE CATALAN21/10/201418:00
CORDOBES-A.C. CHUSEADROS21/10/201418:00
FIGUEROA-LOS MALACATONES!21/10/201418:00
CORDOBA 07-LOS MUXAPIXA21/10/201418:00
AGÜIMES-IBROS 2.01021/10/201418:00
FEDERATIVAS L.M-COPADISIMOS21/10/201418:00
BEBEKALIMOTXO-MARGARITAS CITY21/10/201418:00
       CAMEROON LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
SANTINO FC-GANADOR!21/10/201416:00
MANOTAZO CULé-REAL PATERA C.F21/10/201416:00
AVENIDA-WARNER BROS21/10/201416:00
PIRATA CORDOBES-EDF LOGROñO A21/10/201416:00
RAP4LIFE-PAJAS21/10/201416:00
PAGO=MANDO FC-MARACA FALETE21/10/201416:00
GUAPO-TUI21/10/201416:00
PARAMERICAN-LOS MEJORES)21/10/201416:00
       JAPAN LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
SWIMMER-LES BESTIES21/10/201418:00
KILLER7-ASTON VILLA FC21/10/201418:00
SHEFFIELD UD-PAPILLA FC21/10/201418:00
RASTREROS-DRAGON SCREAMER21/10/201418:00
TOMTOMGO-EL RAP MOLA21/10/201418:00
ROMAN TICOS-MANOLENTA TEAM21/10/201418:00
MCCALLISTER -MALETINES MIL21/10/201418:00
LOS ISLEÑOS-TANQUES DE GUERRA21/10/201418:00
       JAPAN LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
TOTAL SINIESTRO-JIMMAS TEAM21/10/201416:00
EQUIPO 2007-SOCCEROS21/10/201416:00
MINICRACKS-LA PILARICA21/10/201416:00
SHOHOKU!!-MINIREDGAMES CF21/10/201416:00
UNKNOWN FC-OBLIVION21/10/201416:00
EAST TOKYO UNITED-TOKORO F.C.21/10/201416:00
PAQUETE TEAM-PEKES21/10/201416:00
SPORTING CITY-RECREATIVO JUERGAS21/10/201416:00
       ARABIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS PERRANGANOS-MARCOS-APO¡¡¡¡21/10/201418:00
MáLAGA C.F.-LEEDS TOWN CLUB21/10/201418:00
TU EQUIPO-AL-JA´VI21/10/201418:00
LASCUBASDEAPUD-REYDECOPAS21/10/201418:00
FC RAL CHILE-LOGAN FC21/10/201418:00
MONARCAS F.C-OSCARCINHO21/10/201418:00
REVOR-OTAMENDI UNITED21/10/201418:00
RENOVATIO-PUB LUNA CF21/10/201418:00
       ARABIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
S.S. ESSES-C.A.H21/10/201416:00
PAMPA FC-IÑIGO21/10/201416:00
ARTENIO FC-LOS MEJORES!!21/10/201416:00
C.A. DALERROO-THE OSCARCINHOS FC21/10/201416:00
DÖNNER KEBAB FC-ALSAN21/10/201416:00
ENGLAND EXPLOTERS-DANAI ARABU21/10/201416:00
FC JUANVI-SUECIA CABRONES21/10/201416:00
JEJEJE-LOLO21/10/201416:00
       AUSTRALIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
HEGO-SIDI21/10/201418:00
VIVA CHORIZO-FCLONGCHAMPS21/10/201418:00
FC. BARCELONA-FICHAMETER21/10/201418:00
NENTE-MERENGUE FC21/10/201418:00
SUPER-SAN CLEMENTE 21/10/201418:00
ASUNCION FC-EL PESADILLA21/10/201418:00
MI GITANA F.C.-GALATUS21/10/201418:00
MIRINDOLA-REAL MADRID F.C.21/10/201418:00
       AUSTRALIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
HUYCASO-FONT AGUDES21/10/201416:00
SOCIALLUX-FRANAGAN F.C21/10/201416:00
SANCHEZ C.F.-BOLA ROJA21/10/201416:00
NDGMDG-TIRILLAS C.F.21/10/201416:00
LOSAN-BORGHI UN GRANDE!!21/10/201416:00
MANTE-HORA EXTRA21/10/201416:00
AUSTRALIA-SIATU21/10/201416:00
EIDER-RAIZ21/10/201416:00
       CHINA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
GATA-FC ASTRAEA21/10/201418:00
REGGIO NELL EMILIA-CHINATOWN21/10/201418:00
COJOS Y CIEGOS- FC MARISAL21/10/201418:00
LOS MATTIX-PANAS21/10/201418:00
LOBOLOCO-MORALZARZAL F.C21/10/201418:00
MAGURO-UNDER PRESSION21/10/201418:00
BLANDER TEAM-DESCANSA21/10/201418:00
EL EQUIPO DEL COLO-QWE21/10/201418:00
       CHINA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
AMÊRICA F.C.-SERVILLETA FC21/10/201416:00
PEÑA PIKA-DELTEJAR FUCHIBOLL21/10/201416:00
OLIMPIAKOS C.F.-00000021/10/201416:00
TRIADAS ASESINAS-LA VILLA FC21/10/201416:00
REVENTAOS FC-DARKTEAM C.F21/10/201416:00
NEVAIS FC-CHINOS CON BALON21/10/201416:00
ATLÉTICO MONTAÑÉS-PATONGO21/10/201416:00
C.A. RAMSOL-PIñA F.C21/10/201416:00
       NEW ZEALAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LUAZ-MEIGA21/10/201419:00
AKON-LAURA TEAM21/10/201419:00
COCCO LOCCO-SPANISH_LIVERPOOL21/10/201419:00
ENVIDIAS TEAM-COPACABANA FC21/10/201419:00
OCEANIC AILLINES-BALLANTINES CF21/10/201419:00
EQUIPO BANEADO-MARLON FC21/10/201419:00
C.D. PILTRAFILLAS-REPELEGATORS F.C.21/10/201419:00
ASDASD-MICHINOS CF21/10/201419:00
       NEW ZEALAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
F.C.EXTREME-LA RESISTENCIA21/10/201418:00
ARGENTINA 10-JUVENTUS DE TURÍN21/10/201418:00
F.C.BILBAO-OCEANICOS FC21/10/201418:00
GODELLA-ROBERTEAM C.F21/10/201418:00
INTER F.C.-PEDRO PIQUERAS21/10/201418:00
J.M. CALDERÓN 8-C.A.EL ENCUENTO21/10/201418:00
LOS PUMAS-PORNO A 2 EUROS21/10/201418:00
INTER DE JAÉN-RULO TEAM21/10/201418:00
       NEW ZEALAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
NAZKAGARRIAK-CALVOS TEAM21/10/201416:00
HUHULUA-SHISHI 21/10/201416:00
CHUNAIMANS FC-MONKEY FIVE C.F.21/10/201416:00
BARCELONA2-TRUEBA COLLEGE21/10/201416:00
GENIOS21-JORGE C.F.21/10/201416:00
MESSIMANIA-SANFRAN GO21/10/201416:00
TYNO F.C.-ELMIO21/10/201416:00
COLITA COLON-ARRUINABARBACOAS21/10/201416:00
       BOLIVIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
REPSOLCITY-VOLADIZO21/10/201416:00
FACHITURROS FC-CULE201121/10/201416:00
LA SOFI-LOSALUFIM21/10/201416:00
INDEPENDIENTE FC-F.C. REAL MAJADITO21/10/201416:00
PACU LEDESMA-ROJO521/10/201416:00
NO ENS AKLARIM-ALVARITUM21/10/201416:00
SAN JOSE DE ORURO-LISBONA ATLETICO21/10/201416:00
YO ALIENTO-HALO321/10/201416:00
       PUERTO RICO LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
SANDUNGA FC-FORTINN21/10/201418:00
RIVER PLATA-THE ISOTOPOS21/10/201418:00
ABRIL-BELLVILLACO F.C.21/10/201418:00
SAN PEDRO F.C-MOCHO F.C21/10/201418:00
LOS XENEIZE-GIGANTE AURIAZUL21/10/201418:00
BORICUAS FC-ATLETICO JUJUY21/10/201418:00
LOS MAS SUELTOS-BOCAA JUNIORS21/10/201418:00
LOCOS DE REMATE-INTEGRA F.C.21/10/201418:00
       PUERTO RICO LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
PELUKINES F.C-MUNRO FC21/10/201416:00
UN EQUIPO DURO F.C-ARIEL ORTEGA F.C.21/10/201416:00
FESTE FC-CD PIRAGISMO21/10/201416:00
BOMBEROS AREQUITO-MOXY F.C.21/10/201416:00
GRONEVNIDO-LA IGUANA MARY F.C21/10/201416:00
SANDU-MATADOR DE CASEROS21/10/201416:00
CAMELLOS FC-MILRAYAS21/10/201416:00
C. D. LIBERTAD -CASTAÑOMORALES C.F21/10/201416:00
       PARAGUAY LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
VALLA INVICTA-OLIMPIA21/10/201418:00
C. A. RIVER PLATE-SOMOS RIVER21/10/201418:00
ASCODEREALMADRID-KANGAS ONIS21/10/201418:00
JUGADOR NRO. 12-A.C. ADISON 21/10/201418:00
SEQUEIRA-CDA21/10/201418:00
CHACARITA JRS-CERRO FC21/10/201418:00
VETI F.C-CEPIII21/10/201418:00
SABADABA-LUQUE21/10/201418:00
       PARAGUAY LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
QUEBRACHO-HAY EQUIPO FC21/10/201416:00
UGIDOS-SCHNEIDER21/10/201416:00
RUNASIMI FC-C.A.INDEPENDIENTE21/10/201416:00
BERDIER-ATADA FC21/10/201416:00
PERICLES DREAMTEAM-HASTA HUEVOS21/10/201416:00
CASCABEL-E.F.J.21/10/201416:00
ALIANZA LIMA FC SB-MITAMITA_TEK21/10/201416:00
DIABLOS ROJOS CF-BADPLANO21/10/201416:00
       ECUADOR LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ROMPE REDES FC-BARXA UTD.21/10/201416:00
ANGACO F.C-MIAMI BEACH21/10/201416:00
ALBO CAMPEON-JAVIJAVIER21/10/201416:00
LITOWIM L. D. U.-A.C. MURAL21/10/201416:00
PEQUEÑA LANGOSTA-DEFE DE OLIVOS21/10/201416:00
IKWATUR FC-LOS MORENITOS F.C21/10/201416:00
CONDOR-GUAYAS-SPORTING LIMA21/10/201416:00
LA ESTRELLITA-ANDRESBENZEMA21/10/201416:00
       PERU LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
HYRULE F.C-DERBY COUNTY FC21/10/201416:00
GUERRERO-CC.AA21/10/201416:00
FC CHICLAYO-HALCONES NEGROS21/10/201416:00
SPORT SATIPO FC-TRUJILLO FC21/10/201416:00
MUNICIPAL1-U21/10/201416:00
FC SAN JUAN-ALEJO FUTBOL CLUB21/10/201416:00
ARG. DE QUILMES-THEKINGPABLO21/10/201416:00
THE EAGLE-CESONA FC21/10/201416:00
       AUSTRIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
GALACTICOS CF-TORRE URIZAR FC21/10/201420:00
LOS CURILLAS F.C-VITORIANO21/10/201420:00
RED POWER-MADCON21/10/201420:00
APOSTOL FS-TRONPO CF21/10/201420:00
ATANZAZOS-TROLLANOS DE ASTUR21/10/201420:00
GRANADA 95-BARQUITO21/10/201420:00
SOAS-PUNTO FLOJO F.C.21/10/201420:00
FC PEREJIL-BATZAR21/10/201420:00
       AUSTRIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS DIARREAS C.F-EME21/10/201419:00
THE NEWS CRACKS-TURNODOS21/10/201419:00
INDICIPLINADOS-I.S.T. DELUXE21/10/201419:00
GAS-TEAM-FC BARÇA21/10/201419:00
WAREMATES ACTIVOS-PEÑALSORDO21/10/201419:00
REAL CHACHO-GALACTIC FC21/10/201419:00
REAL JUNINHOS CLUB-FRIKISOFI21/10/201419:00
ELIASNEW-BARBAS TEAM21/10/201419:00
       AUSTRIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS PEPINILLOS-SON TEAM21/10/201418:00
MONCOFAR F.C-REIAL RCD MALLORCA21/10/201418:00
CLIO SPORT F.C.-DOUN21/10/201418:00
HERCULES-LOS KAKAS21/10/201418:00
JESUS DE LAS PENAS-PENALBARÇA21/10/201418:00
UIUI TEAM-F.B ALFARO21/10/201418:00
F.C.BARCELONA5-0-CAPUCHINOS FC21/10/201418:00
CARBALLIÑO-VILLAAJOS21/10/201418:00
       AUSTRIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS ESPAÑOLES-BARCA 199321/10/201416:00
FERNAN NUÑEZ CF-COMETAS21/10/201416:00
VILLAFREA-CIENFUEGOS FC21/10/201416:00
LOS MACHINES-WINX CLUB21/10/201416:00
F.C. PIMPOLLOS-VALDERROBRES21/10/201416:00
UGAO_TEAM-AYAMONTE21/10/201416:00
F.C TARAGOÑA-TROKOZALEAK21/10/201416:00
BARRANCO GRANDE-MAñOS KON FUERZA21/10/201416:00
       ALBANIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
PIPOR-ESCARABAJOVERDE21/10/201420:00
CHARRITOS C.F.-SARAGOSSA21/10/201420:00
C.D MONTURRIO -RECREATIVO CD200121/10/201420:00
LOS ÁNGELES -BURGOS FC21/10/201420:00
CLAUDIOVINI-KLAN LATINO CLUB21/10/201420:00
GRAN TORINO F.C-FC HUERVA 21/10/201420:00
AT. ROJIBLANCO-TAURUSFC21/10/201420:00
REAL KAOS-NONONOKEVA21/10/201420:00
       ALBANIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
PLAO CHICO-LOSTREGOS21/10/201419:00
FIKI-PRISON BREAK C.F21/10/201419:00
JJJJJJJILIPO-GABIA CHICA FC 21/10/201419:00
GETAFE C.F.-ALBANIA21/10/201419:00
F.C. BOLENKO-SICARIOS21/10/201419:00
SVISOR-DOMINICANTEAM21/10/201419:00
FCINGENIO-F.C. REPOSTEROS21/10/201419:00
REAL SOCIEDAD-RECREATIVO HUELVA21/10/201419:00
       ALBANIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
FUTB.CLUB.BARÇA.-COJOS F.C.21/10/201418:00
FC FREEKICK-LA VIEJA ESCUELA21/10/201418:00
FC GOMITEAM -CD DOÑANA21/10/201418:00
TIO-LA-VARA C.F.-FC BARCELONA21/10/201418:00
GANJA FC-UL7TRAS FANS 21/10/201418:00
FERGULI-CD HUELVA ATLETI21/10/201418:00
DURDY TEAM-ENCAPSULADOS21/10/201418:00
PUEBLA C.F.-F.C SKOL FB21/10/201418:00
       ALBANIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
TERMINATORS17-WILBUR FC21/10/201416:00
AGULILLITA F.C-CáDIZ C.F.21/10/201416:00
U.D DOÑANA-VENDING21/10/201416:00
PEÑA CF-ALKAKA NAHAR21/10/201416:00
LICEY FC-TRAGASOPAS CF21/10/201416:00
TIMBITA FC-CD. ZARAGOZA21/10/201416:00
STARS UNITED-XARRANDA21/10/201416:00
CD 1889-FRESCOS TEAM21/10/201416:00
       BOSNIA-HERZEGOVINA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
HALOM-VACASGOOD21/10/201420:00
PENTACAMPEON-PINGUINOS21/10/201420:00
DEPORTIVO CABRA-REAL ALVARETE C.F.21/10/201420:00
CONGUITOS F.C.-IBRACADABRA TEAM21/10/201420:00
UD LOS CANARIOS-PLASENCIA FC21/10/201420:00
MILAN METIO F.C.-TITIN III21/10/201420:00
TUYRO-PARLA DRAGONFLY21/10/201420:00
LOSTIANOS -LOS COLISTAS21/10/201420:00
       BOSNIA-HERZEGOVINA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
ZUSKO TEAM-JURADOCRUZADO21/10/201419:00
RENAULT-SPANISH TEAM21/10/201419:00
H2O-EL BOSNIANO21/10/201419:00
THE GOONIES-ASASSINS CF21/10/201419:00
DEMAYA.F.C.-TROUGHT DARKNESS21/10/201419:00
LAS PALMAS UD-CEBOLLON!21/10/201419:00
NOTTINGHAM SHURA-PEDORRO21/10/201419:00
JORDI TEAM-UD GRAN CANARIAS21/10/201419:00
       BOSNIA-HERZEGOVINA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ORIOKO-BARREDA21/10/201418:00
BENT-INDAR I21/10/201418:00
ELPAPA-BON TEAM21/10/201418:00
SALT-EL TONTAKO F.C21/10/201418:00
LAMADRE-VALL PABLO21/10/201418:00
SALAMANCA CF-DEPOR. ARGENTINO21/10/201418:00
LOSGOONIES-VEYDILE21/10/201418:00
FUTRE1982-MAHOLINK TEAM21/10/201418:00
       BOSNIA-HERZEGOVINA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
CAÑADA ROSAL-TAXISTAS LOCOS21/10/201416:00
REAL MADRID7-KRIMINAL DRAGONS21/10/201416:00
REAL..MADRID-ELEVEN BODYS21/10/201416:00
COLA CAO-CENTURION21/10/201416:00
BACARICOKETEAM-DEMON21/10/201416:00
CANTERA-RONIN TEAM21/10/201416:00
JACJE SS-REAL_TATA21/10/201416:00
A.E. PRAT-MONHOA F.C21/10/201416:00
       ESTONIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
MESUT OZIL-FRAWEKYWOW21/10/201420:00
HORNOS CF-C.D ANZARDA´S21/10/201420:00
SLAYERS FC-ARSENAL C.F.21/10/201420:00
ORIA F.C-BOCHA F,C21/10/201420:00
HURONES-ATLETICO HASTA 21/10/201420:00
RENOKME-F.C ANTONIO ULLOA21/10/201420:00
XEC F.C.-RBB21/10/201420:00
RONALDO TEAM-MOJITO MORENO C.F.21/10/201420:00
       ESTONIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
EXTREMADURA UD-MARIO_BARçA21/10/201419:00
HOLANDA ALL STAR-LORA C.F.21/10/201419:00
MISTIK KOPERA-VALENCIA CLUB21/10/201419:00
LEGENDARIOS-LIVERPOOL F.C.21/10/201419:00
C.F.HOMERS NO-KOKOLOKO CF21/10/201419:00
RNF OWN-NWA21/10/201419:00
RONDA CD-IVAN21/10/201419:00
DEAD TEAM-THEWLKINGDEAD21/10/201419:00
       ESTONIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LOS REPOLLOS-HUASCAR 21/10/201418:00
DANITOX TEAM-KIEV FÚTBOL21/10/201418:00
RAMMSTEIN FC-SANFERNADO C.D21/10/201418:00
ALGODONALES-VALENCIANISTA CF21/10/201418:00
ALL STARS-SAN ANDRES C.F.21/10/201418:00
ATLéTICO VALINOR-TARDAGUILA21/10/201418:00
C.D. BINISSALEM-VECINDARIO21/10/201418:00
POL C.F.-CHICHAITO B21/10/201418:00
       ESTONIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ECUESTRE-VAYUNOS21/10/201416:00
RACING DE FERROL-LUMPIAQUE F.C21/10/201416:00
PURIA C.F-ZARAGOZA UNITED21/10/201416:00
REAL RDRIGUEZ-SPORTING CRISTAL21/10/201416:00
LEVANTE LAS PLANAS-CHICHARITO21/10/201416:00
MARINANCIAS F.C-AKATSUKY 21/10/201416:00
WERDER BRENES-RAILEIB21/10/201416:00
SAN JOSE-EQUIPO VENEZUELA21/10/201416:00
       ISRAEL LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ATC REMENSA-PUMAS BARCELONA21/10/201420:00
XENOPHONT-ESPARTAN FC21/10/201420:00
MAKABIDELEVANTAR-LAVIDAEH21/10/201420:00
MANACOR-LAVATELCULO21/10/201420:00
FUMANDO ESPERO-RCDESPANYYOL21/10/201420:00
ATLETICO AVIACION-RCDE VACAS LOCAS21/10/201420:00
DON SOCCER 75 F.E.-MESSIAS.F.C21/10/201420:00
EL LEON DE BN AS-AGARIMO21/10/201420:00
       ISRAEL LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
TOLAY´S F. C.-PSV LONDON21/10/201419:00
MONKIS-VENEDICTO TEAM21/10/201419:00
RCDE RAGE-JULAI21/10/201419:00
C.A KELBOZ-SANALO TEAM21/10/201419:00
VALENCIA C.F-RCDE ANIBAL21/10/201419:00
RCDE REMA-INDEPENDIENTE F.C.21/10/201419:00
F.C ZABALETA-PETRUS21/10/201419:00
ANIBAL B-BEITAR JERUSALEM21/10/201419:00
       ISRAEL LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
GUANCHEVSMESIAS-IZANFC21/10/201418:00
PATETICOS-MESUT ÖZIL F.C.21/10/201418:00
FILIAL-ESPLENDOR21/10/201418:00
OLIVAS-GÜANCHESTER CITY21/10/201418:00
NALON C.F-LOS ESTERAN21/10/201418:00
ASTON BIRRAS-AKO21/10/201418:00
JUANI BOYS-PEZDORADO21/10/201418:00
LOS COLILLAS FC-MONTADORES21/10/201418:00
       ISRAEL LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
BAZO C.F.-EL PALOMAR FC21/10/201416:00
TROQUEIRA-SPORTING DE ECIJA21/10/201416:00
FCB-UD BENHAMU21/10/201416:00
CS CIENCIANO.S-HAIFA FC21/10/201416:00
LEONDEPORT-VVA FC21/10/201416:00
LOS ROMPEREDES-ATLETICO REAL21/10/201416:00
LOS BEKO´S-EL NEWTEAM21/10/201416:00
FUTBOL CANTABRIA-EL_GLORIOSO21/10/201416:00
       LIECHTENSTEIN LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
MACBACON PLUS-DUDUS F.C.21/10/201420:00
PRIMA DE ANTONIO-FLAXINKONGH F.V.C21/10/201420:00
RULIS TEAM-F.CODINA21/10/201420:00
NAVALMORAL C.F-NARANJO CF21/10/201420:00
CF MARISMA-LLANOS DE ALBACETE21/10/201420:00
GOL NORTE-ARSENAL9221/10/201420:00
STANDERS GOLD-PINA FC21/10/201420:00
CARAMBOLEIRO FC-TUMBATERCIOS21/10/201420:00
       LIECHTENSTEIN LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
PROSTIAL CF-LOS CUAOS21/10/201419:00
PTOLOMEO-PERCUSIONISTAS21/10/201419:00
CFMARISMA-NIKE1021/10/201419:00
GAELUS FC-LOS CANARIOS21/10/201419:00
COMPLINDAD-VALENCIA CF SAD21/10/201419:00
KIEN ERES?-ATLÉTICO DE VIGO21/10/201419:00
LOS PAQUITOS-BUZZIDI21/10/201419:00
VICHY F.C.-MANATIAL21/10/201419:00
       LIECHTENSTEIN LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
TIFOSI FUTBOL SALA-MACAEL21/10/201418:00
CHARLY´S TEAM-LARRAMENDI21/10/201418:00
ALKAHULK FC-LOS JINCHAS21/10/201418:00
MOU TEAM-LAS RAZONES21/10/201418:00
MARIILOLIS-LA TRIBU21/10/201418:00
R.C.D.PALMA-C.A. SANGRIENTOS21/10/201418:00
TOCAITOS-KIKIKI1021/10/201418:00
PRICE OF LEAGUE-HONKONFUI21/10/201418:00
       LIECHTENSTEIN LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ALMORRANIC-CABALLERO21/10/201416:00
FORÇA ATLETIC-BENCEMA TEAM21/10/201416:00
C.D LEGANES-INTER DE MIRAX21/10/201416:00
BALOMPIE-BOSQUE AZUL21/10/201416:00
ALOEVERA-SPINOLA21/10/201416:00
GIMNASIA (LP)-CATALUNYA //*//21/10/201416:00
MENTEFRIA-CARAMBOLEIRO F.C.21/10/201416:00
LOIS-UMBRO12321/10/201416:00
       MALTA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
PATEASUELOS-HULFET21/10/201420:00
LOS GIJONUDOS-11 GANADORES21/10/201420:00
LOS ZUBIS-ATONTAO FC21/10/201420:00
LOS INDIANOS F.C-U.D. FUNCALIENTE21/10/201420:00
SEGOVIANNNNNNNNNA-ATLETICO CEBOLLETA21/10/201420:00
GARRIDO ROJAS FC-JONYTEAM21/10/201420:00
CUCOS-C.D. SURFEROS21/10/201420:00
CHELSEA F.CLUB-KUBATAS F.C.21/10/201420:00
       MALTA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
BALOMPEDICA REAL-C.D. TENERIFE21/10/201419:00
SIN JEFE CDF-CD LOS COJOS21/10/201419:00
ESCUSETES F.C-DAIMIEL CF21/10/201419:00
APG-KON2GUEVOS21/10/201419:00
CHAPLIN PUB F.C-SIGÜENZA21/10/201419:00
HUELVA-LLANERA21/10/201419:00
LINKIN PARK GC RJ-LOS TUERCEBOTAS21/10/201419:00
RCD PEÑASOL-MOSTOTEAM21/10/201419:00
       MALTA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
CEHEGIN F.C-MOHEDANA F.C.21/10/201418:00
JOEL.LALASONG-~~FC BARCELONA ~~21/10/201418:00
CORALES-RICHARDS21/10/201418:00
ENDLESS-AT MADRID 21/10/201418:00
VILLAMANRIQUE F.C.-ILUSOS, FC21/10/201418:00
RAYO REAL MADRID-CARANCEJA FC21/10/201418:00
RUINA F.C.-KEBRANTAHUESOS F.C21/10/201418:00
MORGENNES-WE ARE BORG21/10/201418:00
       MALTA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
COMASCOS C.F.-ALFONSO X EL SABIO21/10/201416:00
SD IBIZA-RIVER C.O.21/10/201416:00
SILLEDA F.C.-HELLOWEEN21/10/201416:00
EL PERDIGON-ROBOTINES21/10/201416:00
ADIDAS-REALSUCIEDAD21/10/201416:00
JOVENES PROMESAS-CONSTANCIA21/10/201416:00
A-TEAM-MARAINE21/10/201416:00
YUMUY-F.C SACRAMENIA21/10/201416:00
       MONTENEGRO LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ALBANCORINO FC-THE SANBLASEROS21/10/201420:00
ASTEROIDES-HIMAR TEAM21/10/201420:00
KAKO3337-BABYLON F.C21/10/201420:00
EL PORMA-PASAOS C.F21/10/201420:00
U.D ACEBUCHE-UD MADAGASCAR21/10/201420:00
TARGARYEN TEAM-OS AMIGOS DO XEITO21/10/201420:00
BETIS1977-A.D. ALMUDEVAR21/10/201420:00
MILIKO7-FC BERCAMIN21/10/201420:00
       MONTENEGRO LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
SUMMER-MIERDA.F.C21/10/201419:00
ZURUYU-RAUL EL 721/10/201419:00
ELEMPATE NOSVALE-FEXE21/10/201419:00
A.C. PERROFINCA-DEPORTIVA221/10/201419:00
ALCOBENDASCF-GREENSPACE21/10/201419:00
FC CADÍ-RAPIDO VILAVELLA21/10/201419:00
PODER ROJIBLANCO-JUNIORBARRANQUILLA21/10/201419:00
F.C LIONS-CRACKS CF21/10/201419:00
       MONTENEGRO LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
DIVINITOS-MOUDRID21/10/201418:00
REAL PACHA-LA ORDEN FC SAD21/10/201418:00
RAYOMOND CLASS-SANCHI21/10/201418:00
CARMENA F.C.-TINIEBLAS FC21/10/201418:00
MUJI-LOS PICHONES21/10/201418:00
SAN MARCIAL-QWERAS21/10/201418:00
MONTENEGRO FC-KAKATEAM21/10/201418:00
VOLCAN-ARGOS21/10/201418:00
       MONTENEGRO LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
ABELUS-STOP221/10/201416:00
AMANTES_FC-EL REY DEL CORRAL21/10/201416:00
CIENTIFIKUS TEAM-REAL BURGOS C.F.21/10/201416:00
LOS BULGAROS-LOS COLMAOS21/10/201416:00
BOADILLA-DEFRE21/10/201416:00
NEW OZUL-CHOMBOLO UNITED21/10/201416:00
VALLEKAS CD-LOS RUSTICOS FC21/10/201416:00
LOS KIWIS-BEERBOYS21/10/201416:00
       AZERBAIJAN LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
VENDIMIEYTOR-IRKUTSK C.F.21/10/201420:00
LEDDS UNITED-REAL BAKU21/10/201420:00
PES2011-SIBERIA 21/10/201420:00
PMC-CLAS-PITITIMASA21/10/201420:00
CANILLO-LEA TEAM21/10/201420:00
REAL MANOTERAS C.F-LA SANTINA21/10/201420:00
RUTLLAN CD-MACETITO21/10/201420:00
DEPORTIVO TITANICO-ZIDANES Y PAVONES21/10/201420:00
       AZERBAIJAN LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
CARBAJOSA-WD ELEMENTS FC21/10/201419:00
LORENZOS-CRUZADOS C.F21/10/201419:00
ESPANYOL C.F.-HABANA VIEJA F.C.21/10/201419:00
DESCGRACIAOS-HOLA QUE TAL CF21/10/201419:00
CF CHIAPAS-GOLDCUP21/10/201419:00
POLAKO-TABACO 21/10/201419:00
FC TATO-BENIPARRELL21/10/201419:00
TROPICANA-CLUB BAKU21/10/201419:00
       AZERBAIJAN LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
REYALVES-NIANG21/10/201418:00
ASC MONACO-CHESTER FC21/10/201418:00
BAKU FOOTBALL-AGUILA AZUL21/10/201418:00
LUCKY LUCK-XIRI C.F.21/10/201418:00
REAL CORTES -OLYMPHIAKOS21/10/201418:00
AZERRBAXAN-JABU21/10/201418:00
FALO-FC PURA EMOCIO21/10/201418:00
MANDANDA-TEAMKILLERS21/10/201418:00
       AZERBAIJAN LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
COMANDO SVR-FUMAWED21/10/201416:00
BETIS69-RCD 190021/10/201416:00
C.D. DOVAL -MANDA CARALLO F.C.21/10/201416:00
ARRIBA BETIS-FC BASEL21/10/201416:00
LHOSPITALET-F.C. ENCAMP21/10/201416:00
CHAKRAS-TIGRES DE ZAMORA21/10/201416:00
PACHANGUEROS F.C-TWITTYS F.C.21/10/201416:00
GUDARIAK-LA PRADERA21/10/201416:00
       SLOVAKIA LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
ALCALá-LOS CAMPOS C.F21/10/201420:00
FORDFI-RASCAYU21/10/201420:00
PIPI-MADRUGANDO21/10/201420:00
RACING OSCENSE-CHINASKIS TEAM21/10/201420:00
SDM DOMINO BA-TODOPC21/10/201420:00
SAMURAI-LORENZO CLUB21/10/201420:00
CACIQUES F.C-LECHE DESNATADA21/10/201420:00
VENEZZIA-AMUNTVALENCIA21/10/201420:00
       SLOVAKIA LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
INVENCIBLES FC.-NUNCAMAIS21/10/201419:00
ANDALUSIA C.F.-XIVERTY21/10/201419:00
LEVANTE-MARINEROS21/10/201419:00
ONTHEROCKS-KOKOSEANDO21/10/201419:00
LA RIBERA-ENESIMO21/10/201419:00
KOKO INFINITO-MILYUNO21/10/201419:00
ANSWER-SELECCIONMOLINENSE21/10/201419:00
AFILAMAZAS-CURRANTA C.F21/10/201419:00
       SLOVAKIA LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
LA ASUNCION F.C.-REAL ESPAÑOLA21/10/201418:00
GASPATXERS-CATERING21/10/201418:00
REAL ALYJA-ALCALASEANDO21/10/201418:00
GRANOTAS BOYS-EL PATI21/10/201418:00
MATARILES-VALIDANDO21/10/201418:00
EL MEJOR CF-LOS CAIOS21/10/201418:00
KOKO16-PRINCES MARIA TEAM21/10/201418:00
NEVERENDING STARS-PAULINSKI C.F21/10/201418:00
       SLOVAKIA LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
PERDIDOS FC-KOKÓ21/10/201416:00
WHAKAREWAREWA-GARCIFRESKI21/10/201416:00
OLLAFULERA-MOKIMOKI21/10/201416:00
FESTA-GARCÍA TEAM21/10/201416:00
DANI F.C-GUADALUPE21/10/201416:00
EQUIPODEQUIPO-KOKEANDO21/10/201416:00
GOLEADOR-ENTREVISTA21/10/201416:00
TEAM FRESQUET-TRASONA F.C21/10/201416:00
       FINLAND LEAGUE DIVISION 1. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 1.ªWEEK 2          ONLINE   
VIAJES MARSANS-LOS 11 FANTASTICOS21/10/201420:00
ALPUJARRAS FC-JAVINSA21/10/201420:00
BERSORE-A.D. PARLA21/10/201420:00
MINABO DE KIEV-MÁLAGA CF21/10/201420:00
UNION ANTISISTEMA-TIGGERS21/10/201420:00
ONZAS DE CHOCOLATE-TEAM BCN21/10/201420:00
SUOMI-DROMERFUT21/10/201420:00
OLEMBÉ F.C-AERO FEDERAL21/10/201420:00
       FINLAND LEAGUE DIVISION 2. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 2.ªWEEK 2          ONLINE   
VALDALIGA-GIMNASTICA21/10/201419:00
ALBAIDA C.F-FCB-1899-199921/10/201419:00
CARAPALO F.C.-LOS NEXUS21/10/201419:00
AITORIZA-ITUERO F.C.21/10/201419:00
A.D.ALMUDÉVAR-DRIINK TEAM721/10/201419:00
GRATINADOS-LOS GOFIONES21/10/201419:00
VASLOSAR-ZARIGUELLAS F.C.21/10/201419:00
AT TORRELAVEGA-PUMAS UNAM21/10/201419:00
       FINLAND LEAGUE DIVISION 3. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 3.ªWEEK 2          ONLINE   
ERAS FC-FITIPALDIE CLUB21/10/201418:00
FCB ATLETIC-CORRE-CUITA F.C21/10/201418:00
AGRIPPINO-POIO C.F.21/10/201418:00
IKARO -LOS MALAGUEñOS21/10/201418:00
LYME-BACODILLO JAMON21/10/201418:00
ROYAL QWC-C.A.B.J.21/10/201418:00
PORTSMOUTH-GAMAICANOS21/10/201418:00
VEDRUNA GRACIA!-BENAJARAFE C.F.21/10/201418:00
       FINLAND LEAGUE DIVISION 4. SEASON 25 YEAR     CATEGORY 4.ªWEEK 2          ONLINE   
VISCA BARÇA-VICEROY21/10/201416:00
MACCABI DE LEVANTÁ-TANKAT21/10/201416:00
LOS FALCONS-ENJOY WORLD21/10/201416:00<